سیستم شخصی‌سازی در بازی The Evil Within 2

سیستم شخصی‌سازی در بازی The Evil Within 2

احمد هاتفی ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی بتسدا جزئیات شخصی‌سازی شخصیت اصلی بازی The Evil Within 2 (سباستین) و سلاح‌های او را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی بتسدا پس از شایعات فراوان درباره بازی The Evil Within 2، سرانجام در نمایشگاه E3 2017 با انتشار تریلری بطور رسمی این عنوان ترسناک را معرفی کرد.

بتسدا در اخباری جدید اعلام کرده است که سیستم شخصی‌سازی شخصیت بازی و سلاح‌های او غنی‌تر و متنوع‌تر از گذشته خواهد بود. اما بر خلاف نسخه قبلی بازی، این بار برای ارتقای هریک از این دو نیاز به منابع جداگانه‌ای خواهید داشت.

در قسمت اول بازی از Green Gel برای ارتقا شخصیت اصلی و سلاح استفاده می‌شد اما Green Gel در این نسخه تنها برای ارتقای پروتاگونیست بازی کاربرد دارد و برای ارتقای سلاح، نیاز به قطعات اسلحه (Weapon Parts) خواهید داشت.

بنابر اعلام کمپانی بتسدا در The Evil Within 2 قادر خواهید بود شخصیت اصلی را در پنج قسمت زیر ارتقا بدهید:

  • سلامتی
  • مبارزه
  • مخفی‌کاری
  • ریکاوری
  •  آمادگی بدنی

بازی‌باز با توجه به سبک بازی خود می‌تواند مهارت‌های لازم را ارتقا بخشد. برای مثال کسی که علاقه‌مند به بازی از راه مخفی‌کاری می‌باشد باید سعی کند توجه بیشتری به ارتقای مهارت مخفی‌کاری داشته باشد.

همچنین شما می‌توانید در بازی سلاح را ارتقا دهید و برای مثال سرعت شلیک اسلحه را افزایش داده یا ظرفیت گلوله‌های آن را افزایش دهید. علاوه بر این در بازی شاهد یک سیستم ساخت و ساز غنی نیز خواهیم بود که اجازه ساخت سلاح و مهمات را به‌مان می‌دهد.

عنوان The Evil Within 2 در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر) برروی سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

نگاهی به داستان بازی The Evil Within 2

داستان قسمت دوم بازی The Evil Within چندین سال پس از وقایع نسخه اول اتفاق می‌افتد و بار دیگر سباستین راهی ماجرجویی‌های هولناک می‌شود.

در قسمت اول این بازی دیدیم که سباستین و تعدادی از دوستانش برای بررسی صحنه‌ی جرمی به مکانی وحشت‌آور رفته بودند که در این صحنه تمامی دوستان سباستین از بین رفتند و تنها او توانست خود را نجات دهد.

حال پس از چندین سال سباستین برای نجات دخترش  Lily، مجبور است تا دوباره به دنیای «STEM» برگردد و با موجودات خوفناک این مکان روبه‌رو شود، اما این بار جنگ اصلی با زمان خواهد بود؛ چراکه دنیای STEM در حال از هم پاشیدن است و اگر سباستین عجله نکند، دخترش را برای همیشه از دست خواهد داد.

همانطور که از طرح اولیه بازی و تریلرهای The Evil Within 2 دیده می‌شود، دشمنان این قسمت سعی خواهند داشت روح و روان سباستین را تسخیر کنند و این یعنی باید خود را برای رویارویی با دشمنان جدید آماده کنیم.

منبع:

Bethesda.net

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات