ساخته شدن فیلم Doctor Doom تائید شد

ساخته شدن فیلم Doctor Doom تائید شد

امیر پورمحمد ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

نوا هاولی در نمایشگاه کمیک کان سن دیاگو از ساخت فیلم دکتر دووم سخن می‌گوید. با گیمر همراه باشید.

 

پس از اولین حضور نوا هاولی (Noah Hawley) در دنیای مارول توسط سریال خلاقانه لژیون (Legion) که در مورد دنیای مردان ایکس و محوریت داستانی آن در مورد فرزند پرفسور چارلز اگزاویر بود اکنون هاولی بر روی پروژه‌ای دیگر از دنیای مارول با محوریت دکتر دوم کار می‌کند.

البته فاش شدن این نکته که فیلمی بر اساس شخصیت دکتر دوم در حال برنامه‌ریزی برای ساخت است به‌صورت ناخواسته و بدون برنامه صورت گرفت. در حاشیه پنل سریال لژیون در نمایشگاه کمیک کان امسال هاولی به صورت کوتاه به این نکته اشاره کرد که در حال کار بروی پروژه‌ای دیگر از دنیای مارول و در حال همکاری با کمپانی فوکس (FOX) است.

 

 

جملات وی در مورد این فیلم به شرح زیر است:

“از حضور خود در نمایشگاه خرسند هستم. می‌خواهم در مورد پروژه‌ی جدید خود نیز خبری دهم. اولین قسمت نام این پروژه دکتر است و قسمت دوم آن دووم.”

با توجه به سخنان کوتاه وی در مورد فیلم مشخص می‌شود که فیلم در مراحل ابتدایی و برنامه‌ریزی به سر می‌برد و باید صبر و حوصله فراوانی به خرج داد تا اولین تریلر و اخبار بیشتری از این فیلم شنید. ولی با توجه به سابقه کاری هاولی و آخرین سریال قهرمانی وی یعنی لژیون پیش‌بینی می‌شود انتظار فیلم خوش ساختی را باید داشت.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات