سری فیلم‌های قدیمی Home Alone ریبوت خواهند شد

سری فیلم‌های قدیمی Home Alone ریبوت خواهند شد

امیر پورمحمد ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

با توجه به آخرین خبر منتشره از مذاکرات دو کمپانی دیزنی (Disney) و فاکس (Fox)، سری فیلم‌های تنها در خانه (Home Alone) ریبوت خواهند شد. با گیمر همراه باشید.

سری فیلم‌های قدیمی Home Alone ریبوت خواهند شد

بی شک سه قسمت اولیه سری فیلم‌های تنها در خانه که به ترتیب طی سال‌های ۱۹۹۰، ۱۹۹۲ و ۱۹۹۷ منتشر شدند، یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های خانوادگی کمدی هستند که در صنعت سینما وجود دارند. فروش بارور نکردنی این سه فیلم که رقمی در حدود سه میلیارد دلار است نیز سندی بر محبوبیت این سری فیلم‌هاست.

فیلم Home Alone ریبوت می شود

فیلم Home Alone ریبوت می شود

اما متأسفانه در چند ساله اخیر و انتشار دو قسمت دیگر از این سری فیلم‌ها که به صورت کاملاً ناشیانه ای ساخته شده بودند، شهرت بلند بالای این سری فیلم‌ها خدشه دار شد. جالب است بدانید آخرین قسمت این سری فیلم‌ها که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد علی رقم بودجه مناسب ساختش، نه تنها نتوانست محبوبیت قسمت قبلی را کسب کند بلکه به قدری توسط طرفداران این سری فیلم‌ها نقد شد که حی نتوانست به عنوان یک فیلم میان رده نیز حساب شود. این فیلم رتبه ۳.۶ از ۱۰ را از سایت IMDb کسب کرده است.


بیشتر بدانید: ساخت ادامه فیلم‌های Avatar و Planet of the Apes در اولویت شرکت دیزنی


البته خوشبختانه خبرهای خوشی برای طرفداران این مجموعه در راه است. طی آخرین مذاکرات دو کمپانی دیزنی و فاکس که مهری نهایی بر سند خریداری حق امتیاز فیلم‌های کمپانی فاکس توسط دیزنی است، برنامه‌های آینده شرکت دیزنی مشخص گردید.

قسمت جدیدی از فیلم Alien ساخته خواهد شد

قسمت جدیدی از فیلم Alien ساخته خواهد شد

با توجه به اخبار منتشره شرکت دیزنی ادامه سری فیلم‌های فاکس را در اولویت کاری خود قرار داده است. چندی پیش خبر ادامه سری فیلم‌های آواتار (Avatar) و سیاره میمون‌ها (Planet of the Apes) به صورت رسمی تائید شد و اکنون ادامه سه فیلم فضایی (Alien)، دونده هزار تو (Maze Runner) و تنها در خانه نیز به صورت رسمی تائید شده است.


بیشتر بدانید: نگاهی نزدیک به فیلم Alien: Covenant – بیگانه: پیمان (قسمت دوم)


البته لازم به ذکر است سری فیلم‌های فضایی و تنها در خانه در واقع ادامه نخواهند یافت، بلکه باری دیگر از نو ساخته خواهند شد. ریبوت این دو فیلم در حال حاضر می تواند خبر بسیار خوشی برای طرفداران کمپانی فاکس باشد. گویا حق امتیاز فیلم‌های شرکت فاکس در دستان درستی قرار گرفته است. از همین رو انتظار می رود شرکت دیزنی در چند ماهه آینده خبرهای بیشتری از ادامه فیلم‌های فاکس منتشر کند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات