ویدیو: تریلر جدید بازی LawBreakers

ویدیو: تریلر جدید بازی LawBreakers

احمد هاتفی ۲۸ تیر ۱۳۹۶ نظرات

چند وقت پیش بود که بتای عمومی بازی LawBreakers منتشر شد و حال تریلری با محوریت معرفی کلاس Wraith از این بازی منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

جدیدترین اخبار بازی LawBreakers نشان‌دهنده تریلری است که در آن دو شخصیت بنام‌های Helix و Deadlock با هم به مبارزه می‌پردازند.

این دو کاراکتر سطح یکسانی دارند اما هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. Helix از گروه Syndicate، دلال اسلحه‌ای تحت تعقیب و Deadlock از گروه Archangels فردی پولدار و مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته است.

این تریلر نشان‌دهنده کلاس Wraith می‌‎باشد که بیشتر در مبارزات نزدیک کارآمد است. در این کلاس بیشتر اسلحه‌هایی تعبیه شده‌اند که مبارزات نزدیک ترجیح داده می‌شوند. برای مثال شمشیر کوچکی بنام Wasp وجود دارد که بازیکن با آن می‌تواند به دشمنان نزدیک خود حملات مهلکی را بکند و با استفاده از اسلحه Spektor می‌تواند آن را شلیک کند و حالت انفجاری و درصد تخریب بیشتری را بر رقبا وارد کند.

دیگر ویژگی‌های کلاس Wraith بازی LawBreakers

  • بسیار سریع است
  • فاصله‌ی دو طرف مبارزه را کم می‌کند
  • امکان پرش‌های دوتایی و سه تایی
  • راه رفتن روی دیوار
  • کاهش سرعت واکنش دشمن، کند کردن حرکات دشمن و کاهش تیراندازی توسط رقبا با استفاده از قدرت Chrono Switch

تاریخ برگزاری بتای عمومی بازی به پایان رسیده است و سازندگان این عنوان شوتر چندنفره در حال حاضر اطلاعات تکمیلی را ارائه می‌دهند. این بازی قرار است در تاریخ ۱۷ مرداد برای پلتفرم‌های پی‌سی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی LawBreakers با محوریت کلاس Wraith را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات