ویدیو: تریلر بخش زامبی بازی Call of Duty: WWII

ویدیو: تریلر بخش زامبی بازی Call of Duty: WWII

احمد هاتفی ۲۵ تیر ۱۳۹۶ نظرات

در حالی که تنها چند روز تا معرفی رسمی اکتیویژن از بخش زامبی بازی Call of Duty: WWII باقی مانده است، تریلر معرفی این قسمت فاش شده است. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی اکتیویژن چندی پیش اعلام کرده بود که بخش زامبی بازی Call of Duty: WWII را در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۶ رونمایی خواهد کرد. در همین راستا، جدیدا ویدیویی در یوتیوب فاش شده است که بخش زامبی بازی Call of Duty: WWII را به نمایش گزاشته است.

نام این ویدیو «Army of the Dead» نام دارد. کمپانی اکتیویژن و استودیو اسلج همر گیمز نیز قبل این اعلام کرده بوده‌اند که داستان بخش زامبی این عنوان بر اساس واقعیات روایت خواهد شد و بسیار پیچیده‌تر از نسخه‌های پیشین خواهد بود و باید منتظر اتفاقات هیجان‌انگیزی باشیم.

در چندین سال گذشته اکتیویژن توجه خاصی را به بخش زامبی داشته است و همین چند وقت پیش بود که بخش زامبی عنوان Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد. تریلر منتشر شده از بخش زامبی عنوان جدید COD نشان‌دهنده محیط‌های شیطانی و تاریکی است که باید در آن‌ها به مقابله با زامبی‌های خون‌خوار بپردازیم.

بازی Call of Duty WW2 ساخته استودیو Sledgehammer Games و ناشر آن شرکت اکتیویژن در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر بخش زامبی عنوان Call of Duty: WWII را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات