آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege

آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege

احمد هاتفی ۲۲ تیر ۱۳۹۶ نظرات

در جدیدترین اخبار بازی Rainbow Six Siege، یوبیسافت اعلام کرده است که آپدیت جدیدی با عنوان ۲.۱.۱ برای این بازی منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

به تازگی یوبیسافت اعلام کرده است که برای بهبود و ایجاد تغییراتی در عملکرد تیراندازی گروهی، پچ جدیدی را منتشر خواهد کرد تا تغییرات هیجان‌انگیزی را برای بازی Rainbow Six Siege اعمال کند.

از جمله مهم‌ترین بخش‌های این آپدیت جعبه‌ها و بسته‌های لوت می‌باشد که بازی‌بازان می‌توانند در بازی بدست آورند. جعبه‌های لوت جدید بلافاصله پس از انتشار آپدیت جدید بازی در دسترس نخواهند بود. اما یوبیسافت اعلام کرده است که این جعبه‌ها در چند هفته آینده در دسترس کاربران خواهند بود.

علاوه بر این، هر بازیکن در هنگام راه‌اندازی آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege، یک آلفای پک رایگان را بر روی پلتفرم انتخابی خود دریافت خواهد کرد. یوبیسافت اسم این جعبه‌ها را Alpha Packs نامیده و اعلام کرده است که این جعبه‌ها عملکرد متفاوتی را نسبت به باکس‌های مشابه که در بسیاری از بازی‌ها وجود دارند، خواهند داشت.

این که آیا بدست آوردن یا از دست دادن یک جعبه در بردن یا باختن شما و تیمتان اهمیت داشته باشد، بسیار هیجان‌انگیز است.

با این حال بسته‌های آلفا در دسترس بازیکنانی خواهد بود که مسابقات خود را ببرند. باخت‌های متوالی و یا برد بدون بدست آوردن بسته آلفا ادامه خواهد داشت تا جایی که شانس شما برای دریافت Alpha Packs افزایش یابد.

بسته‌های آلفا شامل انواع مختلفی از غنیمت‌ها برای بازیکنانی است که این جعبه‌ها را دریافت می‌کنند و همچنین این جعبه‌ها طوری طراحی شده‌اند که کاربران تنها با بازی کردن و آرایش مناسب و کسب موفقیت بتوانند آن‌ها را بدست بیاورند.

این بسته‌ها حاوی طیف وسیعی از اقلام شامل بسیاری از فنون آرایشی گذشته است (مانند پوست یخی سیاه) و همچنین اقلام افسانه‌ای موجود در بسته‌های آلفا هستند.

در کنار بسته‌های آلفا، بروز رسانی جدید نیز تعدادی از پیشرفت‌های بازی را بهبود می‌بخشد، مانند اصلاح برای گلوله‌های Hibanas X-KAIROS، که گاهی اوقات منفجر نمی‌شود یا هنگامی که بین دو دیوار تعبیه شده است، به موقع عمل نمی‌کنند.

در ادامه توضیحات امده که در آلفا پک‌ها می‎‌توانید آیتم‌های سیزن‌های قبل که دیگر در دسترس نیستند را بدست آورید. (مانند اسکین بلک آیس) همچنین آیتم‌های انحصاری الفا پک‌ها نیز وجود دارد.

یوبیسافت اعلام کرده است که این آپدیت در ماه آگوست منتشر خواهد شد و شامل سه اپراتور جدید، یک نقشه جدید و سلاحهای جدید خواهد بود.

بازی Rainbow Six Siege در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC منتشر شده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات