کرش در راه ایکس‌باکس وان

کرش در راه ایکس‌باکس وان

احمد هاتفی ۱۳ تیر ۱۳۹۶ نظرات

پس از انتشار بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy و استقبال بی‌سابقه از این عنوان، شایعه شده است که این بازی برای Xbox One منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy بالاخره در هفته گذشته برای کنسول نسل هشتمی سونی (پلی‌استیشن ۴) منتشر شد و در همان هفته اول توانست بسیار موفق ظاهر شود و صدرنشین چارت بازی‌های پرفروش انگلستان شود و در بسیاری از کشورها، بین عناوین پرفروش‌ قرار بگیرد.

با توجه به استقبالی که از بازی به ثمر آمده است، مدیر اجرایی کمپانی اکتیویژن اعلام کرده است که این استقبال فوق‌العاده از Crash ممکن است به کارهای جدیدی منجر شود.

در ارتباط با همین سخن و انتشار تصاویری در یکی از سایت‌های انگلستان برای پیش‌فروش بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy، احتمال می‌رود که اکتیویژن یکی از برترین و خاطره‌انگیزترین بازی‌های پلی‌استیشن را راهی ایکس باکس خواهد کرد و احتمالا باید شاهد حضور کرش در دنیای دیگر پلتفرم‌ها باشیم.

همچنین این شایعه از جایی قوت می‌گیرد که بخش Xbox Achievements کمپانی مایکروسافت این خبر را با اشاره به تاریخ انتشار (۸دسامبر) بازی برای Xbox One در یک سایت خرده فروشی به گونه‌ای تایید کرده است.

همچنین می‌توان گفت این سخن به این معنی است که ریمسترهای جدیدی از نسخه‌های دیگر سری بازی‌های کرش در راه است و یکی از محتمل‌ترین و مورد انتظارترین بازی‌ها برای بازسازی، عنوان Crash Team Racing است.

 

مسئولیت ساخت بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy بر عهده استودیو Vicarious Visions که تحت نظر اکتیویژن می‌باشد، بوده است. این عنوان ریمستری از سه عنوان Crash Bandicoot ،Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot: Warped می‌باشد. این عنوان در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۶ برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است.

سری بازی‌های کرش کار خود را از انحصاری سونی شروع کرده است و از همان زمان از بهترین بازی‌های دوران و کنسول PS1 محسوب می‌شد. ناتی‌داگ مسئول ساخت سری بازی‌های کرش بوده است.

برای اولین بار سال ۲۰۰۱ بود که بازی کرش پا بدنیای پلتفرم دیگری گذاشت و عنوان Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex برای ایکس‌باکس منتشر شد.

همچنین در سال ۲۰۰۸ بود که عنوان Crash: Mind over Mutant برای پلتفرم‌های PS3 ،Xbox 360 ،Wii ،DS و PSP منتشر شد.

حال باید منتظر ماند و دید آیا اکتیویژن پاسخی نسبت به شایعه انتشار بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy برای Xbox One خواهد داد یا باید تا تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) منتظر ماند.

منبع:

Eurogamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات