ویدیو: تریلر جدید بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice

ویدیو: تریلر جدید بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice

احمد هاتفی ۰۲ تیر ۱۳۹۶ نظرات

استودیو Ninja Theory که سازنده بازی Hellblade است، تریلری با محوریت کابوس‌های شخصیت اصلی بازی که اساس داستان بازی هستند، منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو Ninja Theory تیمی کوچک و با بودجه‌ی بسیار محدود دارد و در حال ساخت عنوانی با درجه کیفی AAA است که امروز تریلری را از این بازی منتشر کرده است که نمایش‌دهنده کابوس‌ها و خیالات سنوئا (Senua) می‌باشد.

در بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، بازی‌باز کنترل یک کاراکتر مونث را بر عهده دارد که ناجی بازی محسوب می‌شود. داستان بازی بر اساس اساطیر سلتیک بوده و شخصیت اصلی دختری به نام سنوئا است که اقدام به انجام سفری به جهان زیرین و عالم اموات می‌کند.

هل‌بلید برای اولین بار در تاریخ ۱۲ اوت ۲۰۱۴ و در طی نشست رسانه‌ای شرکت سونی در نمایشگاه گیمزکام به همراه تریلری رونمایی شد. خبر انتشار نسخه مایکروسافت ویندوز بازی نیز در ۹ ژانویه ۲۰۱۵ اعلام شد. بر طبق گفته‌های نینجا تئوری نسخه ویندوز بازی از وضوح ۴K پشتیبانی خواهد کرد.

کار توسعه بازی توسط تیمی کوچک متشکل از ۱۵ نفر از اوایل سال ۲۰۱۵ و با بودجه‌ای محدود آغاز شد. عنوان رسمی بازی در مارس ۲۰۱۶، Hellblade: Senua’s Sacrifice اعلام گردید.

داستان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در حدود ۷۹۰ سال پس از میلاد مسیح و در جزیره Orkney (پیش از حضور Christians) روی می‌دهد که در سواحل اسکاتلند واقع شده است.

مدتی پس از حضور وایکینگ‌ها، جمعیت سلتیک واقع در Orkney ناپدید می‌شوند و علت این رویداد مشخص نیست اما داستان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice دلیل آن را توضیح خواهد داد.

یکی از اسرار موجود در این بازی در ارتباط با شخصیت اصلی آن یعنی Senua خواهد بود.

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice قرار است در تاریخ ۸ آگوست ۲۰۱۷ (۱۷ مرداد) برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC منتشر شود.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات