ویدیو: گیم‌پلی بازی Uncharted: The Lost Legacy

ویدیو: گیم‌پلی بازی Uncharted: The Lost Legacy

احمد هاتفی ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

Uncharted: The Lost Legacy یکی از عناوین مورد انتظار است که در ۳۱ مرداد برای PS4 منتشر می‌شود و جدیدا گیم‌پلی این عنوان منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

پس از موفقیت سری بازی‌های Uncharted، حال نوبت به آخرین عنوان این سری شاهکار رسیده است. این عنوان قرار است به عنوان بسته الحاقی برای بازی Uncharted 4 منتشر شود.

Uncharted: The Lost Legacy تنها عنوان از این سری است که نیتن دریک در آن نقش ندارد و بازی‌باز کنترل دو شخصیت دختر این بازی را در اختیار خواهد داشت. در این بازی با کلویی و نیدین همراه می‌شویم تا در ماجراجویی تقریبا ۱۰ ساعته با سفر به هند راز عاج گانش را کشف کنیم.

در تازه‌ترین اخبار این بازی، کانال یوتیوب پلی‌استیشن اروپا، ویدیویی را با عنوان ۱۰ دقیقه گیم‌پلی از Uncharted: The Lost Legacy منتشر کرده است. این گیم‌پلی صحنه‌هایی درآمیخته با اکشن و ماجراجویی می‌باشد و همچنین توانایی و طرز مبارزه نفرات جدید بازی Uncharted را به نمایش می‌گذارد.

بازی Uncharted: The Lost Legacy بازی‌باز را در نقش Chloe Frazer قرار می‌دهد که به همراه دختری دیگر بنام Nadine Ross، برای یک ماجراجویی جدید راهی کوه‌هایی در سرزمین هند می‌شوند.

جدیدترین گیم‌پلی بازی Uncharted: The Lost Legacy احتمالا اولین منطقه بازی را به نمایش می‌گذارد. پس از این که Chloe و Nadine به قله صعود می‌کنند، در یک صحنه مورد حمله قرار می‌گیرند و دو نفری و با همکاری همدیگر، پس از یک مبارزه سخت و تعقیب و گریزهای نفس‌گیر، به معبد ویرانه‌ای می‌رسند.

بازی Uncharted: The Lost Legacy در تاریخ ۳۱ مرداد با قیمت ۴۰ دلار برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود و افرادی که بازی Uncharted 4: A Thief End‘s Digital Deluxe Edition یا Explorer’s Pack را خریداری کرده باشند، این بازی را به صورت رایگان دریافت می‌کنند.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات