ویدیو: تریلر بازی ترسناک Call of Cthulhu منتشر شد

ویدیو: تریلر بازی ترسناک Call of Cthulhu منتشر شد

احمد هاتفی ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

Call of Cthulhu یکی از عناوین ترسناک مورد انتظار سال ۲۰۱۷ است که تریلری از آن در نمایشگاه E3 2017 منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو سیانید (Cyanide) و کمپانی فوکوس هوم‌ اینتراکتیو (Focus Home Interactive) سازندگان این عنوان ترسناک هستند که در آخرین اخبار آن، تریلری منتشر کردند که زوایای بازی و محیط شیطانی بازی Call of Cthulhu را به خوبی برای بازی‌باز نمایش داده‌اند.

Call of Cthulhu یک بازی نقش آفرینی ترسناک است که با عنصر‌های مخفی‌کاری شما را به دنیای تاریک این بازی دعوت می‌کند. داستان این بازی در مورد کاراگاه شخصی به نام «ادوارد پیرس» است که به جستجوی سر‌نخی در رابطه با مرگ بازیگری معروف و خانواده آن می‌رود.

پیرس به غرایز درونی خود اطمینان دارد اما در پی ناپدید شدن اجساد و وقایع ناگوار برای ولا‌ها، دیگر اعتمادش را به دنیای پیرامون خود از دست می‌دهد.

تنها راه پیرس برای رسیدن به حقیقت یافتن تعادل بین عقل و دیوانگی است چون به او یاد داده شده فقط این سطح از دیوانگی او را به حقیقت نزدیک می‌کند. در جریان یافتن حقایق پنهان شده در پرونده قتل بازیگر و خانوده‌ی آن با Cthulhu روبرو می‌شویم که از او با لقب رویا‌پرداز بزرگ یاد می‌شود.

این بازی ابتدا توسط استودیو فراگ‌ور (Frogware) در دست ساهت و توسعه بود اما به دلایل نامشخصی از ساخت این عنوان کنار گزاشته شده و کار به استودیو سیانید نامدار سپرده می‌شود.

به نقل از سازندگان، بازی Call of Cthulhu از نوشته‌های معروف Lovecraft الهام گرفته است، وی بر این باور است که انسان‌ها در دنیایی بی‌رحم از وحشت قرار گرفته‌اند. در بازی شما با وقایعی برخورد خواهید کرد که فراتر از درک انسان است.

برای اینکه بتوانید اتفاقات مرموز این جزیره را برملا کنید باید تا آستانه جنون پیش بروید و با نزدیک شدن به «رویا پرداز بزرگ» دیگر تمامی اتفاقاتی که در پیرامون شما اتفاق می‌افتد مبهم است و بر چیز‌هایی که می‌بینید شک می‌کنید.

در ادامه می‌توانید تریلر بازی ترسناک Call of Cthulhu را که در نمایشگاه E3 2017 منتشر شد را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات