بازگشت Horizon: Zero Dawn به صدر چارت انگلستان

بازگشت Horizon: Zero Dawn به صدر چارت انگلستان

احمد هاتفی ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

بازی Horizon: Zero Dawn برای دومین بار و در هفته ۲۴ام از سال ۲۰۱۷ توانسته است صدر چارت‎ بازی‌های پرفروش انگلستان را در اختیار بگیرد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Horizon: Zero Dawn که از برترین انحصاری‌های پلی‌استیشن می‌باشد برای بار دوم از زمان انتشارش، توانسته است صدرنشین جدول بازی‌های پرفروش هفته انگلستان باشد. این بازی برای اولین بار در هفته ۹ سال ۲۰۱۷ در صدر این چارت قرار گرفته بود.

به تازگی در کنفرانس E3 2017 کمپانی سونی، جدیدترین بسته الحاقی این بازی با نام The Frozen Wilds که حاوی محیط‌های برفی و سرد است و موجوداتی متنوع و جدید را داراست، برای این بازی معرفی شد.

بازی Horizon: Zero Dawn در هفته گذشته در رده چهارم این جدول قرار داشت و این هفته (۱۳ – ۱۹ ژوئن) با صعودی ۳ پله‌ای به رده اول رسیده است.

بازی Arms که انحصاری کنسول نینتندو سوییچ است توانسته خود را به بالای جدول بازی‌های پرفروش این هفته انگلستان برساند و در رده دوم بنشیند. بازی Grand Theft Auto V نیز با آپدیت‌های اخیر خود توانسته سیر موفقیت خود را حفظ کند و همچنان در بین ۱۰ بازی پرفروش انگلستان جای دارد. این بازی هفته گذشته در رده پنجم قرار داشت.

Dirt 4 یک بازی اتومبیلرانی است که به تازگی و در تاریخ ۱۹ خرداد برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC منتشر شده است. این بازی در هفته اول عرضه‌اش در رده سوم جای داشته و این هفته (۱۳ – ۱۹ ژوئن) به رده ۴ سقوط کرده است.

بازی Wipeout Omega Collection که مجموعه‌ای از عناوین ریمسترشده این سری بازی‌ها است و شامل نسخه‌های Wipeout HD، Wipeout Fury و Wipeout 2028 می‌شود در تاریخ ۱۶ خرداد بطور انحصاری برای PS4 منتشر شده است و توانسته در دومین هفته عرضه‌اش، رتبه ۵ را بنام خود ثبت کند. این عنوان هفته پیش صدرنشین چارت بازی‌های پرفروش انگلستان بود.

بازی Tekken 7 از بازی‌هایی است که این هفته سقوط را تجربه کرده‌اند و از رده دوم هفته پیش خود به جایگاه ششم در هفته ۲۴ سال ۲۰۱۷ رسیده است.

بازی FIFA 17 از عناوین موفق این چارت می‌باشد که کماکان در بین ۱۰ بازی پرفروش انگلستان قرار دارد و این هفته تغییری نسبت به هفته پیش خود نداشته و در همان رده ۷ خود باقی مانده است. Overwatch نیز این هفته سقوط ۲ پله‌ای داشته است و رده ششم خود را این هفته با رتبه ۸ عوض کرده است.

Injustice 2 که کارش را در انگلستان طوفانی آغاز کرده بود، سیر نزولی در پیش گرفته است و همچنان به رده‌های پایین‌تر سقوط می‌کند. بازی Injustice 2 هفته گذشته در رده هشتم قرار داشت و این هفته با سقوطی یک رتبه‌ای به رده نهم راضی شده است.

Rocket League که در کنفرانس E3 2017 خبرش رسید برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد، این هفته توانسته رتبه دهم چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان را در اختیار بگیرد. این بازی در هفته گذشته رده ۱۱ام را دارا بود.

در زیر می‌توانید لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش هفته کشور انگلستان (۱۳ – ۱۹ ژوئن) را مشاهده کنید.

  1. Horizon: Zero Dawn
  2. Arms
  3. Grand Theft Auto V
  4. Dirt 4
  5. Wipeout Omega Collection
  6. Tekken 7
  7. FIFA 17
  8. Overwatch
  9. Injustice 2
  10. Rocket League

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات