ویدیو: گیم‌پلی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

ویدیو: گیم‌پلی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

احمد هاتفی ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

باندای نامکو در آخرین اخبار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown گیم‌پلی جدیدترین نسخه این سری بازی (Ace Combat) را در E3 2017 منتشر کرد. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی باندای نامکو در نمایشگاه E3 2017 حضور داشت و با آخرین اخبار عناوین جدیدش دست پر سراغ طرفدارانش آمده بود. یکی از عناوین مطرح و ریشه‌دار این کمپانی سری بازی‌های Ace Combat می‌باشد که در این نمایشگاه اولین گیم‌پلی زیبا و جذاب از جدیدترین عنوان این سری با نام Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد.

در این گیم‌پلی شاهد مبارزاتی هستیم که بین دو کشور خیالی سری بازی‌های Ace Combat یعنی Osea و Erusea در گرفته است.

کشور Erusea به شدت به سرزمین‌های Osea حمله کرده است و بیشتر ناوهای جنگی و مهمات آن‌ها را از بین برده است. اما دو ناو هواپیمابر کشور Osea توانسته‌اند از محلکه فرار کنند و این ناوها در راه حمله به پایتخت Erusea هستند تا آسانسور فضایی را که به شدت آسیب دیده و به دست دشمن افتاده است را پس بگیرند.

این دو ناو The Kestrel II و Vulture نام دارند که ناو اول توانسته خود را نجات بدهد اما ناو Vulture توسط دشمن نابود شده است. گیم‌پلی اول این بازی، ماموریت مرحله سوم که «Two Pronged Strategy» نام دارد نشان‌ می‌دهد.

در این ماموریت بازی‌باز به عنوان عضوی از اسکادران پایگاه هوایی جزیره Fort Grays، باید راه را برای هم‌رزمانش هموار کند و این کار تنها با فرود آمدن بر روی ناو Vulture و پیروزی در نبرد Chopinburg میسر خواهد شد. Erusea با بدست گرفتن آسانسور فضایی توانسته کنترل کشتی‌های فضایی موسوم به Arsenal Birds را در اختیار بگیرد که این بخش هم دارای پهبادهای جاسوسی نیز می‌باشد.

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown قرار است در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های PlayStation 4، Xbox One و PC منتشر شود. همچنین گفته شده است این بازی قرار است بصورت ویژه‌ای برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن (PlayStation VR) منتشر شود و بازی را بیش از پیش هیجان‌انگیز و جذاب کند.

 • تریلر اولین گیم‌پلی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

تاریخچه سری بازی‌های Ace Combat

سری بازی‌های Ace Combat کار خود را از سال ۱۹۹۵ و از پلی‌استیشن ۱ شروع کرده است و به گفته بسیاری از طرفداران این سری، بهترین عناوین این سری، نسخه‌های چهارم (Ace Combat 04: Shattered Skies) و پنجم (Ace Combat 5: The Unsung War) می‌باشند که برای پلی‌استیشن ۲ منتشر شده بودند.

این سری بازی محبوب‌ترین عنوان نبردهای هوایی می‌باشد که حدود ۲۰ سال قدمت دارد و آخرین نسخه آن با نام Ace Combat 7: Skies Unknown در کنفرانس اختصاصی سونی با نام PlayStation Experience 2016 معرفی شد. این عنوان توسط موتر بازی‌سازی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) ساخته شده است.

این نسخه جهان واقعی را که در آخرین بازی منتشر شده از مجموعه دیدیم، رها کرده و مجددا به دنیای Strangereal بازی‌های قدیمی بازگشته است. وقایع این نسخه حدوداً ۱۰ سال پس از ماجراهای Ace Combat 5 اتفاق می‌افتد.

همچنین گفته شده است بازی Ace Combat 7: Skies Unknown از ویژگی‌های سیستم trueSKY که در بازی Drive Club بکار رفته است بهره خواهد برد. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • ابرهای حجمی زنده
 • سرعت فوق‌العاده زیاد تکنولوژی که باعث می‌شود بار کمی‌ بر روی پردازشگر، پردازشگر گرافیکی و حافظه رم داشته باشد.
 • تغییرات آب و‌ هوایی‌ در زمان واقعی‌
 • افکت‌های پیشرو زمان‌های مختلف روز
 • فضا سازی در فاصله
 • رعد و برق و طوفان
 • ابرهایی که می‌توانید در آنها پرواز کنید
 • ابرهایی که قابلیت تلفیق شدن با مناظر را دارا هستند
 • توانایی استفاده راحت از کد مرجع تکنولوژی برای پیاده‌سازی در OpenGL، دایرکت ایکس ۱۱، API‌های کنسول‌ها و موتورهای بازی‌سازی متعدد
 • توانایی کار کردن با تمام API‌های سه بعدی

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات