E3 2017: بازی‌ Doom VFR معرفی شد

E3 2017: بازی‌ Doom VFR معرفی شد

احمد هاتفی ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی بتسدا در آخرین اخبار خود در کنفرانس E3 2017 خود، نسخه واقعیت مجازی بازی Doom VFR رونمایی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Doom نسخه ۲۰۱۶ در تاریخ ۱۳ مه ۲۰۱۶ منتشر شد و موفقیت عظیمی را برای کمپانی بتسدا به همراه داشت و همین باعث شد تا این کمپانی به فکر انتشار نسخه واقعیت مجازی این بازی بیافتد و بالاخره این بازی در کنفرانس کمپانی Bethesda در E3 2017 معرفی شد.

در این کنفرانس تریلر معرفی بازی Doom VFR نیز منتشر شده که بخشی از گیم‌پلی و گرافیک بازی را به ما نشان می‌دهد.

  • تریلر معرفی بازی Doom VFR در نمایشگاه E3 2017

دانلود با کیفیت ۳۶۰p | دانلود با کیفیت ۲۴۰p

داستان بازی (Doom (2016

داستان بازی Doom در مریخ روایت می‌شود. رئیس پناهگاه مریخی؛ ساموئل هایدن، که بدن اصلی خودش را بر اثر سرطان مغز از دست داده حال بدنی رباتیک دارد. محققان سعی بر این داشتند تا از جهنم انرژی بکشند و بحران انرژی‌ای را در کره زمین حل کنند.

انجام اینکار توسط برج Argent صورت می‌گرفت، که نه تنها فقط از جهنم انرژی بیرون می‌کشد بلکه وسیله‌ای برای سفر به جهنم و برگشت از آن نیز می‌باشد.

هایدن چندین نفر را به جهنم اعزام می‌کند، افرادی که با خود، شیاطین و وسایل جهنمی ای را برای انجام آزمایش بر می‌گردانند. یکی از آن وسایل تابوتی بود که حامل جسد Doom Slayer بود که شیاطین جهنم پس از خشم و بیداد وی در جهنم او را زندانی کرده بودند.

بعد از اینکه یکی از دانشمندان با شیاطین جهنم قراری می‌بندد و یکی از درگاه‌های جهنم را برایشان باز می‌کند، پناهگاه مورد حمله‌ی شیاطین قرار می‌گیرد. از سر بیچارگی هایدن Doom Slayer را از خواب بیدار می‌کند تا نیرو های شیطانی را براند و دروازه‌ی جهنم را ببندد. وی «Doom Slayer» به جنگیدنش ادامه می‌دهد و چندین بار پا به جهنم می‌گذارد و برمی‌گردد.

خنجر جادویی‌ای به نام he Crucible را به سرقت می‌برد، که سپس تز آن برای از بین بردن منبع نیروی دروازه استفاده می‌کند. کمی بعد از آن با Pierce روبرو می‌شود، کسی که تبدیل به هیولایی عنکبوتی می‌شود و سپس توسط Doom Slayer به قتل می‌رسد. با بازگشت Doom Slayer به مریخ، هایدن خنجر Crucible را از وی مصادره می‌کند و تصمیم دارد که از آن خنجر در تحقیقاتش استفاده کند.

جدا از تمام اتفاقاتی که افتاد، زمین نیازمند انرژی است و نمی‌تواند بیخیالش شود. هایدن برای اینکه جلوی Doom Slayer را از دخالت در کارش بگیرد، وی را به مکانی نامشخص می‌فرستد و می‌گوید که دوباره ملاقات خواهند کرد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات