ویدیو: تریلر E3 2017 بازی Vampyr منتشر شد

ویدیو: تریلر E3 2017 بازی Vampyr منتشر شد

احمد هاتفی ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی Vampyr تریلر نمایشگاه E3 2017 این بازی را منتشر کرده و اطلاعاتی درباره پیش‌خرید بازی و ویژگی‌های آن گفته‌اند. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو Dontnod Entertainment سازنده بازی Vampyr می‌باشد. این استودیو متشکل از اعضای سازنده بازی Life is Strange است و ناشر بازی، کمپانی Focus Home Interactive می‌باشد. این تریلر مخصوص نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ است که اطلاعاتی دیگر مثل ویژگی‌های پیش‌خرید بازی را گویاست.

بازی Vampyr از آنفولانزایی که به آنفولانزای اسپانیایی معروف است، برگرفته شده است که در سال ۱۹۱۸ در سراسر جهان بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون نفر جان خود را به خاطر همین بیماری از دست دادند. بازی در شهر لندن اجرا می‌شود که در آن زمان به خاطر طاعون و آنفولانزا مردمانش در فلاکت و بدبختی زندگی می‌کردند.

داستان بازی درباره دکتری خون آشام بنام Jonathan Reid است که به تصادف دچار بیماری شده است و در سعی این است تا با آن مقابله کند و شهر خود را از تباهی و نابودی نجات دهد اما در سر راه او دشمنان و موانع سرسختی وجود دارد که با دریافت پول از منبعی نامعلوم سعی در کشتن این دکتر هستند.

به گفته کارگردان بازی Vampyr بازیکنان می‌توانند ۴ نوع پایان مختلف را تجربه کنند و حتی نفری را هم به قتل نرسانند.

تا قبل از انتشار این تریلر هیچ کس از زمان انتشار بازی Vampyr خبری نداشت. اما در این تریلر مشاهده می‌شود که تاریخ عرضه بازی ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ بیان می‌شود.

بازی Vampyr برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

  • تریلر E3 بازی Vampyr

دانلود با کیفیت SD 360p | دانلود با کیفیت SD 240p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات