جزئیات کنفرانس شرکت بتسدا در E3 2017

جزئیات کنفرانس شرکت بتسدا در E3 2017

احمد هاتفی ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی بتسدا که از شرکت‌های بزرگ حاضر در نمایشگاه E3 2017 است، قرار است از عناوین جدید خود رونمایی کند که اطلاعاتی از آن‌ها منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی بتسدا (Bethesda) که هر ساله هواداران و بازی‌بازان را حیرت‌زده می‌کند در نمایشگاه E3 امسال، تا اینجای کار ۲ بازی را برای معرفی در کنفرانس خود لیست کرده است. این دو بازی‌های Elder Scrolls Legends و Quake Champions هستند.

زمان کنفرانس کمپانی بتسدا روز دوشنبه ۲۲ خرداد ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت ایران خواهد بود.

توضیحاتی درباره دو بازی Elder Scrolls Legends و Quake Champions

  • Elder Scrolls Legends

Elder Scrolls Legends یک بازی کارتی از دنیای بازی‌های Skyrim می‌باشد. در این بازی‌ بازیکن‌ها می‌توانند با کارت‌های اولیه و رایگان نیز مجموعه‌ی خوبی بسازند، اما ساخت ترکیب‌های پیچیده و قدرتمند از کارت‌ها نیازمند هزینه کردن وقت و سرمایه است.

شخصیت‌های زیادی از دنیای گسترده‌ی The Elder Scrolls در این بازی حضور دارند. بازیکن‌ها می‌توانند یکی از کلاس‌های موجود در بازی را انتخاب کنند و سپس با ساختن مجموعه‌ی کارت‌های خود، استایل بازی مورد نظرشان را تعیین نمایند.

تمامی کارت های موجود در این بازی بر اساس افسانه‌های مختلف موجود در بازی The Elder Scrolls است و شخصیت‌های این بازی به صورت کارتی قابل انتخاب هستند. در ابتدای بازی هر بازیکن با ۵۰ تا ۷۰ کارت شروع به بازی خواهد کرد. در اولین قدم هر بازیکن می‌تواند از ۳ کارت مختلف همراه با یک کارت magicka برای آرایش کارت‌های موجود استفاده کند.

داستان بازی از این قرار است که یک الف به نام Naarifin به شخص امپراتور حمله کرده است. حال، شخصیت اصلی بازی یعنی خود گیمر با عنوان The Forgotten Hero باید دست به کارهای خطرناکی بزند تا خود را به برج White-Gold برساند. جایی که در آن شک موجود نیمه جن به نام Daedra وجود دارد و Naarifin در صدد آزاد کردن او است. در این مسیر شوالیه باید انتخاب‌های متعددی را انجام دهد و سرنوشت بازی را به دست بگیرد.

  • Quake Champions

Quake از عناوین پرطرفدار اکشن است که آخرین نسخه آن با نام Quake 4 سیزده سال پیش (سال ۲۰۰۴) منتشر شده است و حال پس از انتشار بازی Doom  موفقیت این بازی از طرف بتسدا خبر رسیده است که در صدد ساخت بازی در سبک Doom است با تیراندازی‌های سریع و صحنه‌هایی پر از هیجان و خون و درگیری.

بازی Quake Champions توسط استودیو id Software توسعه داده شده و قرار است در طول سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم PC توسط Bethesda Softworks منتشر شود. در حال حاضر این بازی قرار است فقط برای Microsoft Windowss منتشر شود.

Quake Champions از عناوینی در سبک Overwatch و Doom است که گروهی از افراد در قالب تیمی به مصاف هم می‌روند و هر یک از کاراکترهای این بازی نقشی را عهد‌ه‌دار هستند و هریک در کاری ماهر هستند.

قطعا کمپانی بتسدا خبرهای بسیاری را برای طرفداران خود به همراه خواهد داشت و باید تا زمان کنفرانس این شرکت در نمایشگاه E3 منتظر ماند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات