تورنمنت برای نویسندگی اسپیناف Game of Thrones

تورنمنت برای نویسندگی اسپیناف Game of Thrones

امیر پورمحمد ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

رئیس شبکه سازنده بازی تاج تخت در مورد نحوه انتخاب داستان اسپیناف برای فیلم اصلی می‌گوید. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش ریس شبکه HBO اعلام کرد که قسمت هشتم سریال تا سال ۲۰۱۹ اکران نخواهد شد. هم‌چین او در مورد پنج سریال جانبی برای این سریال که در حال تولید است خبر داد. اکنون که سریال بازی تاج تخت در حال پایان است و درواقع می‌توان گفت بیش از هفتاد در صد سریال پخش شده است شبکه تلویزیونی HBO با ترس کاهش بیننده و از داست دادن بینندگان این سریال روبرو شده‌اند.

این شرکت گروهی چهار نفره از بهترین نویسنده‌های خود را تشکیل داده است تا به سناریوای در مورد اسپیناف یا اسپیناف‌هایی باشند. این تیم از چهار نویسنده معروف به نام‌های مکس بورنستاین, برایان هلگلند, جین گلدمن و کارلی ری تشکیل شده است.

ابتدا قرار بود هر یک از این نویسنده‌ها داستانی جداگانه نوشته و به‌مرور زمان هر چهار‌تای این داستان‌ها تبدیل ب اسپیناف‌هایی کوتاه و مرتبت با دنیای بازی تاج‌وتخت شود ولی چندی پیش مدیر شبکه HBO در یک مصاحبه خبری اعلام کرد فقط یکی از این داستان‌ها انتخاب شده و سریالی بلند در مورد آن ساخته خواهد شد. این خبر برای تیم نویسندگی بسیار مهم بود زیرا یک بازی دوستانه را تبدیل به یک تورنمنت مرگ کرد زیرا که فقط یکی از آن‌ها در این پروژه برنده خواهد بود. باید منتظر ماند و دید کدام داستان برنده این مسابقه خواهد بود.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات