ویدیو: تاریخ انتشار بازی ترسناک Perception

ویدیو: تاریخ انتشار بازی ترسناک Perception

احمد هاتفی ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

استودیو Deep End Games سازنده بازی ترسناک Perception، با انتشار تریلری زمان انتشار نسخه کنسولی (PS4, Xbox One) این عنوان را مشخص کرد. با گیمر همراه باشید.

 

Perception درباره داستانی است که دختری جوان با چشمان کور خود به دنبال دنیای روشنایی و حقیقت است.

شما در این بازی، در نقش یک زن نابینا به نام کسی تامپسون (Cassie Thornton) قرار می‌گیرید که باید راهش را در عمارتی در شهر ماساچوست پیدا کند. این خانه بزرگ، توسط یک نیروی ماوراء طبیعه به نام «حضور» (presence) تسخیر شده است.

تنها ابزار شما، یک عصا برای راه رفتن و یک گوشی هوشمند است و البته توانایی شما در شنیدن. هر بار که عصای شما به زمین برخورد می‌کند، شما می‌توانید تجسمی از دنیای اطراف خود را ببینید.

در حالی که او نیاز به جلوگیری از تشخیص داده شدن توسط شبه مورد نظر را دارد، حواس او را از طریق پرت کردن اشیاء و پرت کردن وسایل، پرت می‌کند. هر صدا، یک جلوه بصری خاص دارد، و هر صدا توجه دشمن را به سمت شما جلب می‌کند، پس باید با دقت و توجه این‌کار را انجام دهید.

اگر توسط دشمن شناسایی شوید، تنها امید شما فرار کردن، پنهان شدن و دعا کردن است. هم‌چنین شما می‌توانید از صدا‌های محیط خانه به نفع خود استفاده کنید، با پرت کردن اشیاء مانند ساعت زنگ‌دار برای ایجاد «بمب صوتی» و منحرف کردن دشمنان به سمت دیگر بهره ببرید.

نسخه رایانه‌های شخصی این بازی در تاریخ ۳۰ مه مصادف با ۹ خرداد ۱۳۹۶ منتشر شده است و نسخه کنسولی این بازی ترسناک قرار است در تاریخ ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) برای PS4 و Xbox One منتشر شود.

استودیو Deep End Games از اعضای استودیو سازنده بازی‌های Bioshock: Infinite و Dead Space تشکیل شده است.

نسخه‌های کنسولی قرار بود همانند نسخه PC در تاریخ ۹ خرداد منتشر شوند اما مشکلی غیرمنتظره در بازی بوجود آمده است و به همین دلیل عرضه نسخه‌های کنسولی این بازی یک هفته به تعویق افتاده است.

  • تریلر زمان انتشار بازی Perception

دانلود با کیفیت SD 360p | دانلود با کیفیت SD 240p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات