ویدیو: تاریخ انتشار + تریلر بازی Hello Neighbor

ویدیو: تاریخ انتشار + تریلر بازی Hello Neighbor

احمد هاتفی ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

بازی Hello Neighbor، عنوانی ترسناک از استودیو Dynamic Pixels است. سازندگان بازی با انتشار تریلر جدیدی تاریخ انتشار این بازی را اعلام کردند. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Hello Neighbor، عناون ترسناک مورد انتظاری است که طبق آخرین اخبار سازندگانش، قرار است این بازی در تاریخ ۲۹ آگوست ۲۰۱۷ (۳۱ مرداد) باری پلتفرم‌های PC و Xbox One منتشر شود.

بازی در مورد همسایه شما است که در خانه خود و در زیرزمین خانه‌اش اسرار و راز‌هایی را نهفته است که دوست ندارد کسی از آن‌ها با خبر شود. اما این شما هستید که باید شجاعت ورود به خانه شیطانی را داشته باشید و برای واکنش‌های سریع و عملکرد خلاقانه آماده باشید.

در بازی Hello Neighbor باید بسیار مخفیانه به خانه همسایه وارد شوید و تا حد امکان اجازه ندهید او از حضور شما در خانه با خبر شود، زیرا او بسیار سریع عمل می‌کند و همین عملکرد سریع او است که رعب و وحشت بی‌همتایی را به جان بازی‌باز می‌اندازد.

شما در مقابل هوش مصنوعی پیشرفته‌ای قرار می‌گیرید که حرکات شما را یاد می‌گیرد و از آن‌ها تقلید می‌کند. برای ورود به خانه، راه‌های گوناگونی وجود دارند، برای مثال از پنجره‌ای که در پشت ساختمان است وارد خانه شوید ولی ممکن است در آن‌جا تله خرس گزاشته شده باشد، یا از در جلویی به خانه بروید اما مراقب دوربین‌ها باشید که شما را می‌بینند.

هنگامی که شما در حال فرار از دست همسایه خود هستید او از میانبرهایی برای پیدا کردن شما استفاده می‌کند. این همه‌ی آن چیزی است که شما باید در ورود به خانه و کشف اسرار آن بدانید.

  • تریلر جدید بازی Hello Neighbor

دانلود با کیفیت SD 360p | دانلود با کیفیت SD 240p

  • نام بازی: Hello Neighbor
  • سازنده: Dynamic Pixels
  • ناشر: tinyBuild
  • تاریخ انتشار: ۲۹ آگوست ۲۰۱۷ (۷ شهریور ۱۳۹۶)
  • پلتفرم: PC, Xbox One

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات