تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2 + زمان انتشار

تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2 + زمان انتشار

احمد هاتفی ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

بازی Red Dead Redemption 2 از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۷ است که ساخته استودیو راک استار گیمز است و تاریخ انتشار این عنوان تاخیر خورده است. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه اول بازی Red Dead Redemption در سال ۲۰۱۰ توسط شرکت راک‌استار گیمز برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ ساخته‌شد و در ۱۸ مه ۲۰۱۰ منتشر شد. فضای بازی در سال ۱۹۱۱ در غرب وحشی آمریکا سیر می‌کند.

Red Dead Redemption یک بازی جهان باز، وسترن با دید سوم شخص است. در این بازی همه جور موجود زنده‌ای از خرس گریزلی، گوزن شمالی، گرگ، بوفالو آمریکایی گرفته تا راکون، یوزپلنگ آمریکایی، کرکس و مار زنگی پیدا می‌شود، و مهم‌تر این‌که بازی‌کننده می‌تواند با شکار این موجودات به کسب درآمد بپردازد.

داستان این بازی از جایی آغاز می‌شود که فردی به نام جان مارستون را از شهری به نام Black-water به شهری دیگر به نام Armadillo تبعید می‌کنند. جان که زمانی جزو دسته خلافکاران بود و کارهایی از جمله سرقت و کشتار به همکاری رفقایش «بیل ویلیامسون» و «خاویر اسکورلا» و رئیسش «داچ» انجام می‌داد اکنون دست از گناه کشیده و توبه کرده است.

اما ماموران امنیتی زمانی دست از سرش بر خواهند داشت که دوستان قدیمی خود را به دست قانون بسپارد.

از این رو این کابوی تنها برای دیدار دوباره خانوادهٔ خود باید دوباره هفت تیرش را در آورد و یکه‌تاز سوار بر اسب خود، در قلب بیابانهای غرب وحشی بتازد. اما پایان شکه کننده این بازی مانع از ایجاد یک کلیشه می‌گردد. در نوشتن داستان این بازی به آثار ارزشمند سرجیو لیونه، برادران کوئن و فیلم جانگو، ۳:۱۰ به یوما توجه گردیده است و بزرگترین داستان را برای این بازی رقم زده است.

حال در تازه‌ترین اخبار استودیو راک استار گیمز (استودیو سازنده سری بازی‌های GTA) تصاویر جدیدی از قسمت دوم این بازی منتشر شده است که محیط بازی را به نمایش می‌گذارد اما خبری بد برای طرفداران این بازی اعلام شده است و آن این است که عنوان Red Dead Redemption 2 به گفته استودیو راک استار قرار نیست در سال ۲۰۱۷ منتشر شود و عرضه این بازی به سال ۲۰۱۸ موکول شده است.

استودیو راک استار گیمز ( Rockstar Games) در مورد خبر تاخیر انتشار بازی Red Dead Redemption 2 گفته است:

“این بازی عظیم اولین بازی راک‌استار است که از ابتدا با هدف عرضه روی کنسول‌های نسل فعلی ساخته می‌شود و برای اینکه مطمئن شویم قادر به ارائه بهترین تجربه ممکن در بازی به طرفداران‌مان هستیم، نیاز به زمان بیش‌تری برای ساخت بازی داریم.”

راک استار در اولین اخبار این عنوان اعلام کرده بود که قصد دارد تا تمام تمرکزش را بر روی کنسول‌های خانگی جمع کنند و گفته شده بود راک‌استار Red Dead Redemption 2 را اولین بازی خود معرفی کرده که از ابتدا با هدف عرضه روی کنسول‌های نسل هشتمی ساخته می‌شود.

حال باید منتظر ماند و دید آیا استودیو بزرگ راک استار در نمایشگاه E3 2017 و در طول مدت ساخت این بازی تا سال ۲۰۱۸، اخبار جدیدی را از بازی جدید خود منتشر خواهد کرد یا خیر.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات