شروع طوفانی بازی Injustice 2 در انگلستان

شروع طوفانی بازی Injustice 2 در انگلستان

احمد هاتفی ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

بازی Injustice 2 در اولین هفته عرضه‌اش توانست صدرنشین چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان (۱۶ مه – ۲۲ مه) شود. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Injustice 2 در تاریخ ۲۶ اردیبهشت پس از سر و صدای بسیاری برای کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشر شد و در همان هفته اول توانست در کشور انگلستان موفق ظاهر شود و صدرنشینی چارت بازی‌های پرفروش را ازآن خود کند.

هفته گذشته (۹مه – ۱۵ مه) بازی Prey با کنار زدن عنوان انحصاری نینتندو سوییچ، یعنی بازی Mario Kart 8 Deluxe توانسته بود در هفته دوم عرضه‌اش صدرنشین شود اما این صدرنشینی تنها یک هفته هم دوام نیاورد و شروع طوفانی بازی Injustice 2 این بازی را از جایگاهش به پایین کشانده است.

بازی جدید انحصاری شرکت سونی یعنی بازی Farpoint نیز هم زمان با بازی Injustice 2 منتشر شده بود و در اولین هفته عرضه‌اش توانسته جایگاه دوم چارت بازی‌های پرفروش کشور انگلستان را به نام خود رقم بزند. Farpoint عنوان انحصاری سونی است که برای هدست واقعیت مجازی سونی (پلی‌استیشن VR) ساخته شده است.

با آمدن عناوین جدید مثل Injustice 2 و Farpoint، بازی Grand Theft Auto V جایگاه دومی هفته گذشته خود را از دست داده است و این هفته (۱۶ مه – ۲۲ مه) در رده سوم جدول بازی‌های پرفروش انگلستان ایستاده است.

بازی Prey که هفته گذشته توانسته بود به صدر جدول برسد این هفته سقوطی سه پله‌ای داشته است و جایگاه ۴ را این هفته اشغال کرده است.

بازی جدیدی بنام Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia به طور انحصاری برای کنسول نینتندو ۳DS عرضه شده است که یک بازی استراتژیک و تاکتیکی است که در تاریخ ۳۰ اردیبهشت منتشر شده است. این بازی در کمتر از یک هفته توانسته است فروش خوبی را از خود به جای بگذارد و رده پنجم بازی‌های پرفروش انگلستان را در اختیار بگیرد.

بازی Mario Kart 8 Deluxe پس از دو هفته صدرنشینی هفته گذشته نیز جای خود را به بازی Prey داده بود و این هفته (۱۶ مه – ۲۲ مه) نیز با سقوط همراه بوده است و از رتبه سومی هفته گذشته خود به مقام ششمی در جدول پرفروش‌ترین‌های هفته انگلستان رسیده است.

FIFA 17 نیز از بازی‌هایی است که این هفته با سقوط مواجه بوده است و هفته پیش که در رده ۴ بود، این هفته با سه پله سقوط به رده هفتم چارت بازی‌های پرفروش کشور انگلستان رضایت داده است.

TOM CLANCY’S Ghost Recon: Wildlands پرافتخارترین عنوان حاضر در این لیست است که با ۵ بار صدرنشینی از زمان عرضه‌اش در این زمینه رکورددار است. این بازی نسبت به هفته پیشین خود تغییری را نداشته است و همان رده هشتمی خود را حفظ کرده است.

بازی Rocket League نیز هفته پیش در جایگاه پنجم قرار گرفته بود این هفته (۱۶ مه – ۲۲ مه) با سقوطی چهار پله‌ای به رده نهم دست یافته است.

در رده دهم، بازی The Surge قرار گرفته است که در تاریخ ۲۶ اردیبهشت و هم زمان با بازی‌های Injustice 2 و Farpoint روانه بازار شده است.

لیست کامل بازی‌های پرفروش هفته (۱۶ مه – ۲۲ مه) انگلستان:

  1. Injustice 2
  2. Farpoint
  3. Grand Theft Auto V
  4. Prey
  5. Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. FIFA 17
  8. TOM CLANCY’S Ghost Recon: Wildlands
  9. Rocket League
  10. The Surge

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات