بازی Prey، صدرنشین جدول فروش هفتگی انگلستان

بازی Prey، صدرنشین جدول فروش هفتگی انگلستان

احمد هاتفی ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

بازی Prey که در ۱۵ اردیبهشت منتشر شده است، هفته گذشته در رتبه دوم چارت هفتگی بازی‌های پرفروش انگلستان جای داشت اما این هفته صدرنشین است. با گیمر همراه باشید.

 

در هفته گذشته (۲ مه-۸ مه) در چارت هفتگی بازی‌های پرفروش کشور انگلستان شاهد این بودیم که بازی MARIO KART 8 DELUXE که از انحصاری‌های کنسول نینتندو سوییچ است برای دومین هفته پیاپی رتبه اول را به خود اختصاص داده بود. اما نهایتا این بازی پس از دو هفته صدرنشینی بالاخره جایگاه خود را از دست داده و این هفته (۹مه-۱۵ مه) با ۲ پله نزول به رتبه سوم سقوط کرده است.

در جایگاه نخست چارت پرفروش‌های این هفته انگلستان، بازی Prey قرار گرفته است که هفته گذشته نتوانسته بود بازی MARIO KART 8 DELUXE را پشت سر بگذارد اما این هفته با صعود یک رتبه‌ای به صدرنشینی در این چارت دست یافته است.

جایگاه دوم چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان به بازی Grand Theft Auto V اختصاص یافته است که نسبت به هفته گذشته صعود یک رتبه‌ای داشته است و هر هفته در این جدول قرار دارد و هفته به هفته هم فروشش بیشتر می‌شود و می‌توان گفت موفق‌ترین بازی این چارت محسوب می‌شود.

بازی FIFA 17 نیز از موفق‌ترین بازی‌های منتشر شده در انگلستان محسوب می‌شود که هرهفته در چارت ده بازی برتر و پرفروش این کشور قرار دارد. FIFA 17 هفته گذشته در رتبه هشتم قرار داشت اما این هفته با صعودی چهار پله‌ای خود را به رده ۴ این چارت رسانده است.

بازی مسابقه‌ای Rocket League نیز موفق شده است صعودی تک پله‌ای داشته باشد و از جایگاه ششمی هفته پیشش به رده پنجم چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان برسد.

Lego Worlds که هفته گذشته در رده پنجم قرار داشت این هفته جایگاهش را با بازی Rocket League عوض کرده است و در رده ششم این جدول قرار گرفته است.

Call of Duty: Infinite Warfare نیز دچار افت شده و هفته پیش که در رده ۴ ساکن بود این هفته در چارت بازی‌های پرفروش نزولی سه رده‌ای داشته است و جایگاه هفتم را بنام خود نوشته است.

بازی TOM CLANCY’S GHOST RECON: WILDLANDS که عنوان جدید کمپانی یوبیسافت است دارای موفقیت‌های بسیاری بوده و حتی ۵ بار در این چارت از زمان انتشارش صدرنشین شده است اما هفته گذشته جایگاهی بهتر از ۱۱ برایش نصیب نشد بود و این هفته با صعودی ۳ پله‌ای در رده هشتم قرار گرفته است.

Horizon Zero Dawn که انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ است نسبت به هفته گذشته تغییری را مشمول نشده است و در همان رده ۹ خود باقی مانده است.

در آخر بازی انحصاری نینتندو سوییچ، بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild سقوطی ۳ پله‌ای داشته است و از رده هفتم هفته پیش به جایگاه ۱۰ام چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان دست یافته است.

در زیر می‌تواند جدول ده بازی پرفروش هفته انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Prey
  2. Grand Theft Auto V
  3. Mario Kart 8 Deluxe
  4. FIFA 17
  5. Rocket League
  6. Lego Worlds
  7. Call of Duty: Infinite Warfare
  8. TOM CLANCY’S GHOST RECON: WILDLANDS
  9. Horizon Zero Dawn
  10. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات