معرفی و بررسی بازی موبایل King of Thieves

معرفی و بررسی بازی موبایل King of Thieves

پویا سیف دوست ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

در حالیکه سازندگان دست به هر ایده‌ای برای خلق بهترین بازی می‌زنند، بازار بازی‌های آنلاین همیشه یک قدم جلوتر از دیگر گزینه هاست. امروز می‌خواهیم به یکی از بازی‌هایی اشاره کنیم که دزدی را به شکل آنلاین با شما در میان می‌گذارد! با گیمر همراه شوید.

 

این شمایید که انتخاب می‌کنید سبک بازی شما چگونه باشد و همین از سلیقه شما نشات می‌گیرد؛ عده‌ای از بازیکنان بازی‌های استراتژی، عده‌ای اکشن و بعضی‌ها هم برای سرگرم نگه داشتن خود ترجیح می‌دهند که از بازی‌های تفننی بهره‌مند شوند. در اینجا سعی داریم تا به یکی از بازی‌های تقریبا استراتژیک اشاره کنیم که با ایده بسیار ناب دزدی در بازی توانسته است مخاطبین خوبی را به خود جذب کنید. این بازی پادشاه دزدان (King of Thieves) نام دارد.

بازی, King of Thieves, استراتژیک, بازی استراتژیک, دزد, پادشاه دزدان

شما در این بازی در یک زندان قرار دارید که در این زندان از معدن تولید طلا، مقبره‌ای برای تولید آیتم و مهمات دفاعی تشکیل شده است. شما در بازی خودتان یک دزد هستید که با مراجعه به زندان‌های دیگر دزدها الماس‌ها و طلاهای آن‌ها می‌دزدید و به زندان خود می‌آورید. علاوه بر سرقت اشیاء دیگران، با حمله به دیگران امتیاز می‌گیرید و در بین بازیکنان دنیا رتبه می‌آورید. در پایان هر هفته تعداد حملات، مقدار طلای بدست آمده و امتیاز شما محاسبه شده و برای شما پاداشی داده می‌شود. این بازی همانند دیگر بازی‌های آنلاین از پارامترهای اصولی یک بازی برخط یا آنلاین بهره‌مند است.

بازی, King of Thieves, استراتژیک, بازی استراتژیک, دزد, پادشاه دزدان

همه عناصر حمله و دفاعی موجود در بازی قابل بروزرسانی یا همان آپگرید (Upgrade) هستند که این عمل باعث می‌شود بر توانایی‌ها از جمله تخریب (Damage) اضافه شده و برای استراتژی مخصوص هر بازیکن موثر واقع شود. سیستم دفاعی به گونه‌ای است که هریک از اجزاء دفاعی کار مخصوصی را بر عده دارند؛ چرخ‌های دنده برای مانع شدن از ورود دزدان دیگر به سمت الماس‌های شما می‌شوند و دیگر دفاعی‌ها برای هرچه سخت‌تر شدن حمله آنان به کار برده می‌شوند.

بازی, King of Thieves, استراتژیک, بازی استراتژیک, دزد, پادشاه دزدان

می‌رسیم به گیم‌پلی بازی که بسیار شیرین و متنوع است. شما با انتخاب و ورودتان به یکی از سیاه‌چال‌های دشمن با ضربه زدن به صفحه گوشی باعث پریدن شخصیت درون بازی می‌شوید. این پریدن برای این است که شما از موانع عبور کرده و به الماس‌های دشمن برسید. شخصیت درون بازی می‌تواند حتی به دیوارهای سیاه‌چال دشمن هم بپرد و کاری جز این بلد نیست! سادگی در عین زیبایی در این بازی به خوبی دیده می‌شود.

بازی, King of Thieves, استراتژیک, بازی استراتژیک, دزد, پادشاه دزدان

با گذاشتن تعدادی الماس‌های دزدیده شده در مقبره خودتان و با گذشت کمی زمان در بازی، چند آیتم از بابت آن‌ها به شما تعلق می‌گیرد که این سیستم بسیار شانسی است. با این آیتم‌ها شما قادر خواهید بود که تخت پادشاهی خود را بروز (Upgrade) کرده و توانایی‌هایی را به آن بیفزایید. قابل ذکر است که همه قسمت‌های زندان شما قابل ویرایش (Edit) بوده و همین انعطاف باعث می‌شود تا با ذهن خودتان بهترین سیستم دفاعی را درست کنید. این بازی برای سه سیستم عامل عرضه شده است که برای طرفداران سیستم‌عامل ویندوزفون (Windows Phone) یک مزیت محسوب می‌شود پس این بازی ساخته استودیو ZeptoLab را از دست ندهید.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات