تاریخ انتشار و اطلاعات اولیه بازی PES 2018

تاریخ انتشار و اطلاعات اولیه بازی PES 2018

احمد هاتفی ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

با این که شرکت کونامی این عنوان را بطور رسمی معرفی نکرده اما در وب‌سایت Xbox تاریخ انتشار بازی PES 2018 و اطلاعات اولیه نیز منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

در ماه فروردین شاهد این بودیم که اطلاعاتی توسط سایت فروشگاه آمازون درباره بازی PES 2018 لو رفته بود که در آن اطلاعاتی مبنی بر تاریخ انتشار بازی و جزئیاتی از بازی معلوم شده بود. حال این وب‌سایت ایکس‌باکس است که تاریخ انتشار این محصول را معلوم کرده است.

البته وب‌سایت آمازون تاریخ انتشار PES 2018 را ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور ماه ۹۶) اعلام کرده بود و وب‌سایت ایکس‌باکس نیز ۱۴ سپتامبر نیز گفته است. اما آن چه مشخص این است که طبق سنت هر ساله شرکت کونامی شاهد عرضه آخرین عنوان بازی PES در ماه شهریور خواهیم بود.

از جمله ویژگی‌های جدیدی که در وب‌سایت ایکس‌باکس برای بازی PES 2018 ذکر شده است، دریبل استراتژیک و ضربات جدید است که گیم‌پلی این عنوان را یک سطح از بقیه نسخه‌های منتشر شده PES بالا می‌برد. با توجه به این اطلاعات بیان شده است که تعمیرات و بهبودهای اساسی در منوهای بازی انجام گرفته است و از تصاویر واقعی بازیکنان نیز استفاده شده است.

همچنین نورپردازی در ورزشگاه‌ها بهبود یافته است و مدل پخش دوباره (به هنگام گل زدن یا خطا و موقعیت حساس) تصحیح و بهبود یافته است و همچنین انیمیشن‌های صورت بازیکنان و استایل بازیکنان نیز بهتر از نسخه‌های قبل شده است و پیشرفت‌های چشم‌گیری در این زمینه‌ها اعمال شده است.

همانند چندین نسخه قبل بازی PES در این عنوان نیز بخش co-op که طرفداران بسیاری نیز دارد گنجانده شده است و گفته می‌شود امکانات جدیدی به این بخش اضافه شده است. همچنین سیستم انتقال بازیکن (Transfer) بهبود یافته است. بیان شده است که اگر بازی PES 2018 را پیش خرید کنید در بخش MyClub بازی را که به تازگی و در آپدیتی برای عنوان PES 2017 عرضه شده بود، جوایزی را دریافت خواهند کرد.

بر روی جعبه و دیسک بازی تصویر بازیکنان بارسلونا هک خواهد شد و این شاید متناسب با منطقه (Region) فرق کند. کونامی بزودی و شاید در نمایشگاه بازی E3 تاریخ انتشار بازی و اطلاعات جدید این عنوان را بطور رسمی مشخص کند.

در طرف مقابل بازی FIFA قرار دارد که آن هم بطور رسمی معرفی نشده است و احتمال می‌رود این عنوان نیز در نمایشگاه اختصاصی کمپانی الکترونیک آرتز در EA Play معرفی شود.

فعلا خبری از پلتفرم‌های این دو بازی نیست اما PS4 و Xbox One اصلی‌ترین پلتفرم‌ها برای این بازی‌ها به حساب می‌آیند. همچنین اعلام شده بود بازی PES 2018 راهی کنسول نینتندو سوییچ خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات