فیفا ۱۸ به نینتندو سوییچ می‌آید!

فیفا ۱۸ به نینتندو سوییچ می‌آید!

پویا سیف دوست ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

کنسول نینتندو سوییچ از زمان انتشارش بسیار خوب جلو میرود بطوریکه سازندگان بزرگی، بازی‌های عالی را برای این کنسول وعده داده‌اند. کمپانی EA هم چندی پیش اعلام کرد که فیفا ۱۸ را راهی نینتندو سوییچ خواهد کرد. با گیمر همراه این خبر جذاب باشید.

 

وقتی کمپانی EA اعلام کرد که حق امتیاز فیفا را به نینتندو سوییچ خواهد آورد، معاون اجرایی EA آقای Patrick Söderlund، گفت که عرضه فیفا به نینتندو سوییچ را عملی انگشت‌نما میداند. اگر بازیکنان به این پی می‌بردند که عرضه Custom-Built سفارشی بازی فیفا به یک کنسول ماژولار چقدر لذت‌بخش است به پلتفرم سوییچ مانند پلی‌اسیتشن ۴ و ایکس‌باکس وان نگاه می‌کردند. همین باعث شد تا اخیرا، مدیر ارشد EA آقای Peter Moore، یک چراغ دیگر را برای نینتندو سوییچ روشن سازد و فیفا ۱۸ را به سوییچ معرفی کند.

 

Peter Moore:

“خوب، باید این را گفت که ما در حال کار برروی فیفا مخصوص نینتندو سوییچ هستیم.”

همچنین Moore در پاسخ به سایت Gamereactor در رویداد پاریس گفت:

“فیفا ۱۸ عنوانی است که در اواخر این سال به بیرون عرضه خواهد شد.”

 

فهرست بازی‌های EA این حس را می‌دهد که نینتندو سوییچ با رقبای خود هم رده خواهد شد. همانطور که در بالا نوشتیم، وقتی سایت Gamereactor از مدیر ارشد EA درباره تفاوت بین پلتفرم فیفا سوال کرد او فقط از سفارشی بودن این بازی برای پلتفرم سوییچ سخن گفت. فعلا EA خبری از ویژگی‌های فیفای جدید در پلتفرم‌ها چیزی نگفته است.

EA, نینتندو, نینتندو سوییچ, فیفا

نظر Peter Moore نشان از این می‌دهد که زمان انتشار فیفا برای نینتندو سوییچ همزمان با پلتفرم‌های دیگر خواهد بود. فیفا طبق معمول هرساله در ماه سپتامبر برابر با شهریور ماه شمسی عرضه می‌شود.

نظر شما چیست؟ آیا کنسول نینتندو سوییچ ارزش خرید را دارد؟

منبع:

GameInformer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات