جزئیاتی درباره بازی Injustice 2

جزئیاتی درباره بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

بازی Injustice 2 قرار است در تاریخ ۲۶ اردیبهشت برای PS4 و Xbox One عرضه شود و امروز می‌خواهیم شما را از اطلاعات جزئی این بازی مطلع سازیم. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Injustice 2 به دنبال نسخه اول این عنوان (Injustice: Gods Among Us) تهیه شده است و قرار است فردا روانه بازار شود. این بازی بنا شده است بر ابرقهرمانان دنیای دی‌سی کامیکس (DC) و البته دارای بسته‌های الحاقی خواهد بود که با نام Fighter Pack برای این بازی عرضه خواهند شد.

در اولین بسته الحاقی که برای بازی Injustice 2 معرفی شده است؛ ساب زیرو، Red Hood و Starfire به بازی اضافه خواهند شد. بازی‌بازان با پیش رفتن و شکست دادن دشمنان هر چه بیشتر می‌توانند شخصیت‌های بازی خود را شخصی‌سازی کنند و نیروها و توانایی آن‌ها را بهبود بخشند.

بازی داستانی حول دو ابرقهرمان سوپرمن و بتمن دارد که سوپرمن رژیمی ترتیب داده است تا بتمن را شکست دهد ولی در این میان دشمنانی وجود دارند که این دو را مجبور به همکاری با هم خواهد کرد.

تریلر زمان عرضه Injustice 2 از شخصیت Brainiac شروع می‌شود که از سفینه خود به سیاره زمین نگاه می‌کند و سپس حملات این آدم آهنی به زمین شروع می‌شود. در این تریلر سعی شده است تا مروری بر همه شخصیت‌های بازی شود و بارزترین ویژگی هر یک به نمایش گزاشته شده است.

بازی Injustice 2 با قیمت ۵۹.۹۹ دلار در تاریخ ۲۶ اردیبهشت در آمریکای شمالی و ۲۹ اردیبهشت در اروپا عرضه خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات