مارادونا شکایتش را از کونامی پس گرفت

مارادونا شکایتش را از کونامی پس گرفت

احمد هاتفی ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

دیگو مارادونا، امروز شکایتش را از شرکت کونامی که بخاطر استفاده بدون اجازه از چهره‌اش در بازی PES 2017 بود، تحت شرایط خاصی پس گرفت. با گیمر همراه باشید.

 

در ماه گذشته شاهد این بودیم که بازی PES 2017 آپدیتی را با عنوان Data Pack 3.0 ارائه داده بود که بسیاری از ویژگی‌ها به بازی افزوده شده بود و یکی از این ویژگی‌ها، بخش myClub این بازی بود که بازی‌باز می‌تواند بازیکنان سابق و حال حاضر تیم‌های مختلف را انتخاب کرده و تیم رویایی خود را بسازد. در بخش myClub بازی PES 2017 بسیاری از چهره‌های قدیمی و اسطوره‌های تیم‌های مختلف حضور دارند که یکی از آن‌ها دیگو مارادونای آرژانتینی است.

دیگو مارادونا اعلام کرده بود از چهره‌اش بدون اجازه در این بازی استفاده کرده‌اند و گفته بود از کمپانی کونامی در این باره شکایت خواهد کرد. داستان به اینجا ختم نشد و کمپانی Konami طی بیانیه‌ای که منتشر کرده بود اعلام کرد تمامی چهره‌ها با اجازه و موافقت افراد در این بازی قرار داده شده‌اند.

اما به تازگی خبری منتشر شده است که دیگو مارادونا و کمپانی کونامی به توافقی بین خودشان رسیده‌اند تا این شرکت بازی‌سازی بزرگ دچار مشکلات بیشتری نشود.

در مصاحبه‌ای که با طرفین این شکایت صورت گرفته است بیان شده است که اسطوره آرژانتینی با دریافت مبلغی و همچنین ذکر شرایطی راضی به پس گرفتن شکایتش شده است. دیگو مارادونا قرار است تا سال ۲۰۲۰ در تبلیغات بازی‌های سری Pro Evolution Soccer نقش داشته باشد و همچنین اعلام شده است که بخشی از پول دریافتی از کونامی را صرف توسعه فوتبال در کشورش خواهد کرد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات