بیانیه‌ی شرکت Konami درباره شکایت مارادونا!

بیانیه‌ی شرکت Konami درباره شکایت مارادونا!

احمد هاتفی ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

شرکت کونامی، سازنده سری بازی‌های PES به دنبال شکایت دیگو مارادونا از این شرکت، گفته است که تمامی کارها قانونی و با مجوز اشخاص بوده است. با گیمر همراه باشید.

 

به تازگی ستاره دنیای فوتبال و بازیکن تیم ملی آرژانتین، دیگو مارادونا در صفحه رسمی فیسبوک خود گفته است که بخاطر استفاده بدون اجازه از اسم و چهره‌اش در بازی PES 2017 از شرکت کونامی (Konami) شکایت خواهد کرد.

اما شرکت کونامی بیکار ننشسته و واکنشی را با انتشار بیانیه‌ای داده است.

متن بیانیه شرکت کونامی به این شرح می‌باشد:

“در حال حاضر اخباری منتشر شده مبنی بر این‌ که در بازی Winning Eleven 2017 (به صورت جهانی: PES 2017 Pro Evolution Soccer)، بازیکنی وجود دارد که از تصویر او بدون اجازه استفاده شده است؛ به هر حال شرکت ما از تصویر این بازیکن به درستی و تحت مجوزی که در بند‌های قرار داد ذکر شده، استفاده کرده است.”

دیگو مارادونا بازیکن تیم ملی آرژانتین و تیم باشگاهی بارسلونا، هفته گذشته به خاطر استفاده بدون مجوز از چهره او در قسمت myClub بازی PES 2017 ادعا کرده بود که شکایت خواهد کرد. در این بخش بازی‌بازان می‌توانند تیمی از بازیکنان محبوب سابق و حال حاضر تیم‌های مختلف را انتخاب کنند و تیم رویایی خود را بسازند.

این قابلیت با آپدیت بازی با عنوان Data Pack 3.0 به بازی PES 2017 اضافه شده است که گویا دردسرساز شده است.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا دیگو مارادونا با شرکت سازنده به توافقی خواهد رسید یا باید منتظر اخباری جدید از شکایت این اسطوره دنیای فوتبال باشیم.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات