ویدیو: تریلر جدید بازی Crash Bandicoot

ویدیو: تریلر جدید بازی Crash Bandicoot

احمد هاتفی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

در تازه‌ترین اخبار بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، شاهد گیم‌پلی یکی از مراحل بازی Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy عنوان جدید و ریمسترشده سری بازی‌های کرش است که قرار است در تاریخ ۳۰ ژوئن مصادف با ۳۰ تیر ماه سال جاری، با قیمت ۳۹.۹۹ دلار به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

در تریلر جدیدی که از این بازی منتشر شده است، کرش در مرحله‌ای از بازی Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back است که به نام Sewer or Later معروف است. Crash در این مرحله، پیاده است و باید چالش‌ها و تله‌های سر راه خودش را با سرعت و دقت تمام رد کند. در این مرحله فردی با تفنگ آتشین خود حواس کرش را به هم می‌زند و او باید تا آخر این مرحله او را تحمل کند و در همین حیث به او ضربه هم بزند تا بتواند به راحتی از موانع خود رد شود.

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy عنوان ریمستر شده‌ای از سه عنوان قدیمی و به یادماندنی سری بازی‌های کرش است که قرار است به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. البته حرف و حدیث‌هایی درباره انحصاری بودن یا نبودن این بازی وجود دارد که باید تا زمان عرضه بازی دید آیا این بازی برای پلتفرم‌های دیگر راه خواهد یافت یا خیر.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy از سه بازی زیر تشکیل شده است:

  • Crash Bandicoot
  • Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back
  • Crash Bandicoot: Warped

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy با محوریت مرحله Sewer or Later را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات