ویدیو: اطلاعات جدید بازی Call Of Duty: WW2

ویدیو: اطلاعات جدید بازی Call Of Duty: WW2

احمد هاتفی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

در ویدویی جدید که شرکت اکتیویژن به تازگی منتشر کرده است، سازندگان بازی Call Of Duty: WW2 درباره چشم‌انداز شوتر در بازی می‌گویند. با گیمر همراه باشید.

 

در جدیدترین اخبار مربوط به عنوان جدید بازی Call of Duty، شرکت اکتیویژن تریلری را منتشر کرده است که در آن روند ساخت بازی و همچنین صحبت‌های سازندگان در این باره را نمایش می‌دهد.

نکته قابل توجه این ویدیو، صحبت‌های سازندگان و اعضای استودیو اسلج همر گیمز (Sledgehammer Games) درباره چشم‌انداز تیرانداز (شوتر) در بازی است. این ویدیو در لایو استریمی که برای بازی Call of Duty: WWII برگزار شده بود پخش شد و حال اکتیویژن این ویدیو را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

Michael Condrey، رئیس استودیو Sledgehammer Games بازی Call of Duty: WWII را اینگونه شرح می‌دهد:

“حماسی، با جرات و داستانی از دل درگیری‌های شدید جهان.”

در این ویدیو نشان داده شده است که سازندگان بازی، برای توسعه و طراحی بازی به چه تحقیقاتی دست زده‌اند. اکتیویژن برای این که مطمئن شود داستان بازی از لحاظ تاریخی نقصی ندارد، مورخ و نویسنده جنگ جهانی دوم یعنی Martin Morgan را به کار گرفته بود تا هیچ حرف و حدیثی در این باره وجود نداشته باشد.

همچنین در این ویدیو کارگردان هنری استودیو اسلج همر گیمز، «Joe Salud» درباره انتظار توسعه‌دهنده از بازی و آنچه که از بازی امید دارد صحبت کرده است. هدف آن است که عاطفی تاریک به همراه جلوه‌های بصری زیبا باشد.

همچنین Joe Salud گفت:

“علاوه بر زیبا بودن و خوب بودن بازی، سعی بر این است تا مردم عکس‌العملی عمیق‌تر و بهتر را نسبت به بازی نشان بدهند.”

بازی Call of Duty: WWII قرار است در تاریخ ۳ ماه نوامبر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

در ادامه می‌توانید ویدیو جدیدی که سازندگان بازی Call of Duty: WWII توضیحاتی را درباره آن می‌دهند، تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات