خالق شخصیت Rocket Raccoon فردی با بیماری و صدمات مغزی

خالق شخصیت Rocket Raccoon فردی با بیماری و صدمات مغزی

امیر پورمحمد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

خالق شخصیت Rocket Raccoon که در سری فیلم‌های نگهبانان کهکشان حضور دارد ۲۵ سال است که در یک‌ خانه سالمندان زندگی می‌کند. با گیمر همراه باشید.

 

مایک مونتلو (Mike Mantlo) سال‌ها بعد از خلق شخصیت (Rocket Raccoon) در یک تصادف اتومبیل صدمه مغزی دیده است و بیست‌وپنج سال است که در یک سازمان نگهداری از معلولین زندگی می‌کند ولی اکنون با تشکر از تمام برنامه‌هایی که برای این شخصیت محبوب سری فیلم‌های محافظین کهکشان (Guardians of the Galaxy) صورت گرفته است وی می‌تواند به یک مرکز بهتر که نزدیکی خانه پدر و مادریشان است نقل‌مکان کند.

مایک مونتلو (Mike Mantlo) برادر نویسنده افسانه‌ای مارول بیل مانتلو (Bill Mantlo) در این باره می‌گوید:

“برای افرادی که با داستان زندگی برادرم آشنا نیستید میگویم که برادرم یکی از بهترین و خلاق‌ترین نویسنده‌های تاریخ مارول بوده. او در طول دوران کاری خود تقریباً در تمام تیم‌های نویسندگی مارول حضور داشت. به‌جرئت می‌توان او را یکی از بهترین نویسنده‌های کمیک در مارول دانست.”

شخصیت راکت راکون با حضور خود در قسمت یک نگهبانان کهکشان توانست فروش جهانی ۷۷۳.۳ میلیون دلاری را برای این فیلم به ارمغان بیاورد. هم‌چنین در یک نظرسنجی غیرعلنی برای شخصیت محبوب غیرانسانی مارول نیز توانست جایگاه خوبی را نیز کسب کند.

و در آخرین حضور این شخصیت در قسمت دوم نگهبانان کهکشان این فیلم در هفته اول خود توانسته است به رقم باورنکردنی ۱۰۱.۲ دست پیدا کند. که با این‌ وجود فروش بالای ۱ میلیارد دلاری برای این فیلم  پیش‌بینی می‌شود.

منبع:

HollywoodReporter

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات