تاریخ انتشار ۳ قسمت از چهارگانه آواتار اعلام شد

تاریخ انتشار ۳ قسمت از چهارگانه آواتار اعلام شد

امیر پورمحمد ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

جیمز کامرون در مصاحبه خود اعلام کرد قسمت دوم مجموعه قرار نیست در سال ۲۰۱۸ اکران شود. با گیمر همراه باشید.

 

شاید زمانی که در سال ۲۰۰۹ اولین قسمت آواتار اکران شد هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که این مجموعه دنباله‌ای خواهد داشت. ولی از آن زمان شاید هم قبل‌تر از آن جیمز کمرون (James Cameron) در حال برنامه‌ریزی برای ساخت چندین دنباله بود. تا نهایتاً چند سال پس از اکران اولین فیلم اعلام کرد که سه دنباله دیگر برای فیلم خواهد ساخت ولی تعداد و زمان هیچ‌کدام از دنباله‌ها را اعلام نکرد.

چندی پیش جیمز کمرون در یک مصاحبه اعلام کرد که قرار نیست قسمت دوم آواتار در سال ۲۰۱۸ اکران شود و دلیل این تأخیر را این‌گونه اعلام کرد که تیم او نه‌تنها در حال ساخت و فیلم‌نامه‌نویسی قسمت دوم است بلکه در حال تولید قسمت‌های ۳، ۴ و ۵ نیز به صورت هم زمان هست.

“تولید یک فیلم برای ما چهار سال طول کشیده است این در حالی است که ما در حال حاضر ۴ فیلم را یکجا می‌سازیم ما تمام جوانب کار را سنجیده‌ایم و تمام طراحی‌هایمان عالی و بی‌نقص است. دوست داشتم این‌ها را با مردم درمیام بگذارم ولی سیاست‌های کاری اجازه نمی‌دهد ولی در زمان درست این اطلاعات افشا خواهد شد.”

اکنون با استناد به آخرین و جدیدترین خبر در صفحه فیس‌بوک آواتار که توسط کمپانی قرن بیستم، فاکس و لایتستورم نیز اعلام و تائید شد زمان تقریبی اکران ۴ دنباله اعلام‌شده به شرح زیر است.

Avatar2 18des2020, Avatar3 17des2021, Avatar4 20des2024, Avatar5 19des2025

همچنین حضور استیون لانگ (Stephen Lang)، زویی سالدانا (Zoe Saldana) و سم ورثینگتون (Sam Worthington) در تیم بازیگری و ریک جافا (Rick Jaffa) و اماندا سیلور (Amanda Silver) در تیم نویسندگی فیلم تائید و قطعی شد.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات