عرضه بسته الحاقی Not A Hero برای بازی Resident Evil 7 به تاخیر افتاد

عرضه بسته الحاقی Not A Hero برای بازی Resident Evil 7 به تاخیر افتاد

احمد هاتفی ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

با توجه به این که بازی Resident Evil 7 جدیدا منتشر شده است شرکت کپ‌کام خبر از انتشار بسته‌های الحاقی رایگان داده بود که فعلا معوق شده است. با گیمر همراه باشید.

 

Resident Evil 7 در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (۵ بهمن ۹۵) برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

به گفته شرکت کپ‌کام، این بازی به ریشه‌های خود بازگشته است و دیگر مثل قسمت‌های قبلی این بازی، شاهد صحنه‌های اکشن آن‌چنانی نیستیم و بیشتر به ژانر ترس و وحشت توجه شده است که همین عاملی بوده است تا این نسخه از سری بازی‌های Resident Evil، از بازی‌های برتر و پرفروش سال ۲۰۱۷ باشد.

شرکت کپ‌کام اعلام کرده بود بازی Resident Evil 7 دارای DLCهای (بسته‌های الحاقی) رایگان خواهد بود و به تدریج به عرضه آن‌ها خواهد پرداخت.

در حال حاضر دو بسته الحاقی با نام‌های Banned Footage و Not A Hero برای این عنوان معرفی شده‌اند و بسته‌ الحاقی Banned Footage دارای دو جلد است و تاریخ انتشار آن زمان‌بندی شده است اما هیچ خبری از جزئیات و تاریخ عرضه بسته الحاقی Not A Hero به بیرون درز نکرده است و امروز شرکت کپ‌کام اعلام کرد که این بسته الحاقی با تعویق و در زمان نامعلومی منتشر خواهد شد.

این خبر را تهیه‌کننده و کارگردان بازی با انتشار ویدیویی در کانال یوتیوب خود اعلام کرده است. متن Masachika Kawata (کارگردان و تهیه‌کننده بازی Resident Evil 7) در این مورد:

 “ما در راستای رسیدن به سطح کیفی بالای نسخه‌ی اصلی که با ستایش طرفداران همراه بود، این تصمیم را اتخاذ کرده‌ایم. تیم توسعه برای رسیدن به این هدف نیاز به زمان بیشتری داشته که به همین منظور شرکت «کپ‌کام» اقدام به تاخیر عرضه‌ی این بسته الحاقی کرده است.”

DLC دوم با محوریت شخصیت محبوب کریس ردفیلد (Chris Redfield) است که با نام Not A Hero شناخته می‌شود. این بسته الحاقی رایگان، قرار بود در فصل بهار سال جاری برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شود که فعلا به تعویق افتاده است.

همچنین شرکت کپ‌کام اطلاع داده است که بسته الحاقی Not A Hero کیفیت و گرافیک لازم برای راضی کردن طرفداران این سری را دارا نیست و تیم آن‌ها کار بر روی این DLC را ادامه می‌دهند و باید منتظر اخبار جدیدی از زمان عرضه این بسته الحاقی برای عنوان Resident Evil 7 باشیم.

در حال حاضر بازی Resident Evil 7 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات