بازی Ghost Recon Wildlands بار دیگر صدرنشین جدول فروش هفتگی کشور انگلستان شد

بازی Ghost Recon Wildlands بار دیگر صدرنشین جدول فروش هفتگی کشور انگلستان شد

احمد هاتفی ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

بازی Ghost Recon Wildlands، همانند هفته پیش توانست، صدرنشین جدول پرفروش‌ترین بازی‌های ویدیویی کشور انگلستان بشود. با گیمر همراه باشید.

 

باز هم طبق همیشه وب‌سایت چارت ترک (Chart Track) که هر هفته جدولی از بازی‌های پرفروش کشور انگلستان ارائه می‌کند و این هفته (۱۷-۲۴ آوریل سال ۲۰۱۷) هم عین هفته گذشته شاهد صدرنشینی بازی Ghost Recon Wildlands که ساخته جدید یوبی‌سافت است و در چند هفته‌ اخیر توانسته جزو ۱۰ بازی پرفروش این کشور قرار بگیرد.

این چهارمین باری است که بازی Ghost Recon Wildlands به رده نخست این چارت دست پیدا می‌کند و همچنان موفقیت این بازی چشم‌گیر است و توانسته جانی دوباره به شرکت پرآوازه یوبی‌سافت ببخشد.

در رده دوم این جدول، بازی GTA V قرار گرفته است که هفته پیش در جایگاه سوم بود و این هفته با صعود یک پله‌ای همراه بوده است.

بازی FIFA 17 نیز مانند دو بازی GTA V و Ghost Recon Wildlands از موفق‌ترین‌های این جدول محسوب می‌شوند و هر هفته نسبت هفته قبلشان فروشی بهتر را تجربه می‌کنند و گویی فعلا قصد ندارند این روند رو به رشد را رها کنند.

در رده چهارم این چارت، بازی Lego Worlds قرار گرفته است که نسبت هفته گذشته سقوطی ۲ پله‌ای داشته است. رده پنجم به بازی Rocket League مختص است که این هفته اعلام شد تعداد بازیکنانش در سراسر جهان از مرز ۳۰ میلیون گذشت و نسبت به هفته گذشته صعود ۳ پله‌ای داشته و از رتبه ۸ام به جایگاه ۵ جدول پرفروش‌ترین بازی‌های این هفته کشور انگلستان دست یافته است.

یکی از نکات جالب جدول این هفته، خروج بازی Yooka Laylee، ساخته جدید Team 17 و Sold Out بود که از مکان ششم به مکان پانزدهم سقوط کرد و از جدول ۱۰ بازی پرفروش خارج شد.

بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴ یعنی بازی Horizon Zero Dawn هفته گذشته در رده ۱۱ام قرار داشت اما این هفته توانسته با صعود ۵ پله‌ای خود را به جایگاه ششم جدول پرفروش‌ترین بازی‌های این هفته کشور انگلستان برساند.

بازی Overwatch با وجود این که آپدیت جدیدی را منتشر کرده است اما باز هم تنها یک هفته توانست سیر صعودی خود را حفظ کند و دوباره از مکان چهارم، به مکان هفتم رسید.

Call of Duty: Infinite Warfare نیز از آن دسته بازی‌هایی است که این هفته با سقوط همراه بوده‌اند و از رده هفتم خود به رده هشتم رسیده است.

Mass Effect Andromeda بازی تازه منتشر شده استودیو BioWare بار دیگر توانست خود را در بین ۱۰ بازی پرفروش هفته کشور انگلستان ببیند و با صعود سه پله‌ای به رده نهم این چارت برسد.

شاید بدترین سقوط مربوط به بازی انحصاری کنسول نینتندو سوییچ یعنی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild باشد که باز هم نسبت به هفته گذشته سقوط ۱ پله‌ای داشته و جایگاهی بهتر از دهمی نتوانسته به دست بیاورد.

در ادامه می‌توانید لیست کامل ۱۰ بازی پرفروش این هفته کشور انگلستان را مشاهده کنید. (۱۷-۲۴ آوریل سال ۲۰۱۷)

  1. TOM CLANCY’S Ghost Recon: Wildlands
  2. Grand Theft Auto V
  3. FIFA 17
  4. Lego Worlds
  5. Rocket League
  6. Horizon Zero Dawn
  7. Overwatch
  8. Call of Duty: Infinite Warfare
  9. Mass Effect: Andromeda
  10. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات