۲.۵ سال تحقیق برای ساخت بازی Call of Duty: WWII

۲.۵ سال تحقیق برای ساخت بازی Call of Duty: WWII

احمد هاتفی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

پس از معرفی رسمی بازی Call of Duty WW2، مایکل کاندری یکی از اعضای استودیو Sledgehammer، در ویدیویی درباره روند ساخت بازی می‌گوید. با گیمر همراه باشید.

 

پس از این که بازی Call of Duty World War 2 به طور رسمی توسط کمپانی اکتیویژن معرفی شد، شایعاتی درباره کپی کردن طرح و ایده ساخت عنوان جدید بازی Call of Duty از بازی Battlefield 1 به همین دلیل استودیو اسلیج‌‌همر گیمز (Sledgehammer Games) ویدیویی را منتشر کرده است که در آن مایکل کاندری (Michael Condrey)، موسس این استودیو درباره روند ساخت بازی Call of Duty WW2 می‌گوید و شاید مهم‌ترین نکته قابل برداشت از این ویدیو، گفتن این جمله است که برای ساخت عنوان جدید بازی Call of Duty، دو و نیم سال تحقیقات گسترده انجام شده است.

  • توضیحات مایکل کاندری درباره بازی Call of Duty World War 2

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

از دیگر نکات قابل ذکر درباره سخنان مایکل کاندری، این است که او می‌گوید برای ساخت این بازی تحقیقات دو و نیم ساله‌اش را در تمام اروپا و جهان برای ارائه‌ی واقعی‌ترین بازی پیموده است.

با استناد از این سخنان، میتوان گفت محیط‌های بازی متنوع خواهند بود و بازی در نقاط مختلف دنیا جریان خواهد داشت و این می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد اما این سخنان بطور کامل مورد تایید قرار نمی‌گیرند و باید تا روز روز چهارشنبه؛ تاریخ ۶ اردیبهشت (۲۶ آوریل) که در جریان یک لایو استریم به بازی Call of Duty World War 2 صورت کامل  رونمایی می‌شود، منتظر ماند.

منبع:

Dualshockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات