باکس‌آرت‌ (طرح جلد جعبه) بازی Call of Duty: WWII

باکس‌آرت‌ (طرح جلد جعبه) بازی Call of Duty: WWII

احمد هاتفی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

در پست قبل شاهد این بودیم که تصاویر جدیدی از بازی Call of Duty: WWII منتشر شده است. حال تصاویری از طرح جلد جعبه بازی منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

در جدیدترین اخبار و شایعات بازی Call of Duty: WWII، شاهد انتشار تصاویری از باکس‌آرت‌های این بازی هستیم که در آن تصویر سربازی با لباس مربوط دوره جنگ جهانی که ظاهری آشفته و پریشان دارد و نگاهی پرمعنا به لنز دوربین کرده است.

  • باکس‌آرت بازی Call of Duty: WWII برای Xbox One

همچنین این سرباز پلاکی به دور دست خود پیچیده است که نشان از شرایط سختی است که در آن گرفتار شده است و شاید خود را برای مرگ آماده کرده است.

تصاویر منتشر شده از باکس‌آرت‌ها نشان می‌دهد که بازی برای رده سنی بالای ۱۸ سال رده‌بندی شده است و همچنین در روی جعبه بازی متعلق به PS4 نوشته‌ای مبنی بر انحصاری بودن برخی از ویژگی‌ها دیده می‌شود. این ویژگی‌ها فعلا ذکر نشده‌اند اما نوشته به این شرح است: نقشه‌های بازی را ۳۰ روز زودتر تجربه کنید.

قطعا این خبر خوبی برای طرفداران سونی و کنسول پلی‌استیشن ۴ است که دارای بخش‌های انحصاری و بیشتری نسبت به پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی خواهند بود.

  • باکس‌آرت بازی Call of Duty: WWII برای PC

بیش از این اطلاعاتی از بازی Call of Duty: WWII به بیرون درز نکرده است و امید آن است طی ماه‌های آتی و به خصوص در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷، جزئیات و اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود و فعلا دوست‌داران این عنوان باید منتظر روز چهارشنبه ؛ در تاریخ ۶ اردیبهشت (۲۶ آوریل) در جریان یک لایو استریم، سازندگان بازی به صورت کامل از این بازی رونمایی می‌کنند.

منبع:

DulaShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات