ویدیو: فصل ۴ بازی The Walking Dead: A New Frontier

ویدیو: فصل ۴ بازی The Walking Dead: A New Frontier

احمد هاتفی ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

بازی The Walking Dead: A New Frontier ساخته استودیو Telltale Games است که جدیدا با انتشار تریلری آخرین قسمت این بازی را معرفی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی The Walking Dead: A New Frontier برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ عرضه شد و این بازی توانست در زمینه بازی‌های سبک اکشن موفقیت بی‌نظیری را بدست بیاورد و به همین دلیل است که عنوان بهترین بازی ساخت استودیو Telltale Games لقب گرفته است.

بازی The Walking Dead: A New Frontier داستانی درباره فردی بنام خاویر است. خاویر مرد جوانی می‌باشد که به دنبال خانواده گم‌شده خویش می‌باشد و در ادامه راه با دختر جوانی به نام «کلمنتاین» آشنا می‌شود.

  • تریلر معرفی و تاریخ انتشار قسمت چهارم بازی The Walking Dead: A New Frontier

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p 

بازی از جایی شروع می‌شود که خاویر و اعضای خانواده‌اش به علت مرگ پدر خانواده رخت سیاه بر تن کرده‌اند و این درحالی است که او و سایر اطرافیان هنوز با موجودی به اسم زامبی رو به رو نشده‌اند؛ البته ناگفته نماند که این اتفاقات در گذشته جریان دارد و همزمان با شیوع این بیماری در سطح شهر روایت می‌شود.

لذا با همین آغاز نسبتا کلیشه‌ای، پدر خانواده به یکی از همان زامبی‌های روی اعصاب تبدیل می‌شود؛ نه خاویر چیزی از اتفاقات اطرافش می‌داند و نه هیچ یک از اعضای خانواده. لذا با تکان خوردن پدر خانواده، داستان بازی کم کم کلید می‌خورد. همین شروع نسبتا ساده می‌شود آغاز یک داستان جذاب با یک شخصیت نسبتا جذاب.

بازی در کل در زمانی اتفاق می‌افتد که کسی بیماری بنام زامبی ندیده و نشنیده است و همین عاملی می‌شود برای شیوع سریع آن. حال خاویر و همراهانش باید با این پدیده مقابله کنند و سعی کنند شهرهای آلوده را به حالت اول برگردانند و منبع و منشا آن را از بین ببرند.

قسمت‌های اول و دوم بازی The Walking Dead: A New Frontier در سال ۲۰۱۲ عرضه شده‌اند و فاصله بین عرضه دو قسمت ابتدایی و قسمت سوم این بازی چیزی بالغ بر ۵ سال است، زیرا فصل سوم این بازی در ۸ فروردین سال ۱۳۹۶ عرضه شد و حال خبر تاریخ انتشار قسمت چهارم به گوش می‌رسد که قطعا خبری بسیار هیجان‌انگیز برای طرفداران این بازی است.

قسمت چهارم از بازی The Walking Dead: A New Frontier که Thicker Than Water نام دارد قرار است در تاریخ ۲۵ آوریل ۲۰۱۷ (۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، آی او اس و اندروید منتشر شود و اساس و پایه قسمت پایانی بازی را فراهم می‌کند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات