ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Crash Bandicoot Trilogy

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Crash Bandicoot Trilogy

احمد هاتفی ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

با توجه به این که بازی Crash Bandicoot قرار است در تاریخ ۹ تیر سال ۱۳۹۶ عرضه شود، امروز گیم‌پلی جدیدی از این بازی منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

Crash Bandicoot Trilogy از بازی‌های مورد انتظار سال ۲۰۱۷ است که بی‌شک بیشتر بازی‌بازان با آن خاطره‌هایی خوبی دارند و به همین دلیل بود که شرکت سونی نسخه‌های مختلف این بازی را در یک جا جمع کرده است و عنوان ریمستر شده (۳ عنوان ابتدایی) بازی کرش را در تابستان امسال روانه بازار خواهد کرد.

کمپانی اکتیویژن (Activision) امروز تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Crash Bandicoot Trilogy منتشر کرده است. این ویدیو، گیم‌پلی ۵ مرحله ابتدایی بازی را نشان می‌دهد که Crash در سعی این است تا رودخانه‌ای که در سر راهش قرار دارد را رد کند اما به همین سادگی نیست و در این رودخانه چالش‌های بزرگی منتظر او است.

  • گیم‌پلی جدید بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

با تماشای این ویدیو متوجه خواهید شد که ویژگی‌های جدیدی برای بازی Crash Bandicoot Trilogy اضافه شده‌اند از جمله افزوده شدن ریز موج‌ها به آب که آن را طبیعی‌تر می‌کند و حرکتی نزولی دارد و همچنین در هنگام پرش شخصیت بازی علامت‌هایی در بالای سر آن برای بازی‌باز نمایان می‌شود و جوایز جدیدی که در بازی تعبیه شده‌اند.

بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy نسخه ریمستر و بازسازی شده سه‌گانه کرش بندیکوت است که شامل بازی‌های Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot: Warped خواهد بود.

سه‌گانه کرش بندیکوت توسط استودیو ناتی‌داگ ساخته شده است و نسخه ریمستر این مجموعه توسط استودیو Vicarious Visions که در زیرمجموعه شرکت اکتیویژن قرار دارد، در دست ساخت قرار دارد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات