ویدیو: تریلر جدید بازی Sniper Ghost Warrior 3

ویدیو: تریلر جدید بازی Sniper Ghost Warrior 3

احمد هاتفی ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

به تازگی کمپانی CI Games تریلر جدیدی از بازی Sniper Ghost Warrior 3 منتشر کرده است که در آن به قسمت‌های مختلف بازی اشاره شده است است. با گیمر همراه باشید.

 

CI Games ناشر بازی‌های ویدیویی لهستانی است که در سال ۲۰۰۲ تاسیس شده است و ساخت بازی‌هایی مثل Lords of the Fallen، Alien Rage، سری بازی‌های Terrorist Takedown و بسیاری دیگر از بازی‌ها است.

حال این کمپانی تریلری جدید از بازی Sniper Ghost Warrior 3 منتشر کرده است. در این تریلر کوتاه شاهد بسیاری از اطلاعات بازی و نحوه کشتن دشمنان بوسیله اسلحه مخصوص شخصیت اصلی بازی و لحظات سینماتیک هستیم.

  • تریلر جدید بازی Sniper Ghost Warrior 3

بازی Sniper Ghost Warrior 3 قرار است در تاریخ ۵ اردیبهشت (۲۵ آوریل ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های Xbox One، PC و پلی‌استیشن ۴ با قیمت ۵۹.۹۹ دلار عرضه شود.

Sniper Ghost Warrior 3 در ادامه دو نسخه قبلی این بازی ساخته شده است و شما نقش یک تک تیر انداز بسیار کارکشته در یک سرزمین جنگ‌زده را در دست دارید، این کشور به تازگی وارد جنگ داخلی شده است و در همین راستا تبدیل به محل جدیدی برای فعالیت تروریست‌ها شده است.

تروریست‌ها از این کشور نیروهای خویش را سازمان دهی می‌کنند و به نقاط مختلف دنیا برای انجام عملیات‌های تروریستی می‌فرستند. در همین راستا دولت ایالات متحده که خود را مسئول برقراری آرامش در تمام دنیا می‌داند، شما را برای نابودی رهبران تروریست‌های این منطقه اعزام کرده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات