شایعه: God of War 4 دارای بخش چندنفره خواهد بود

شایعه: God of War 4 دارای بخش چندنفره خواهد بود

احمد هاتفی ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

شرکت سانتا مونیکا جدیدا فراخوانی در رابطه با جذب یک برنامه‌نویس در بخش چند نفره داده است که احتمال می‌رود در مورد بازی God of War 4 باشد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی God of War 4 مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۱۷ است که خیلی از بازی‎بازها انتظار آن را دارند. حال در تازه‌ترین اخبار بازی God of War 4 شاهد شایعه‌ای درباره وجود بخش چندنفره در این بازی هستیم.

شرکت سانتا مونیکا به تازگی در وبسایت خود فراخوانی را برای جذب یک برنامه‌نویس در بخش چندنفره بازی‌های ویدیویی داده است که احتمال می‌رود این بخش مرتبط با بازی God of War 4 باشد. اما کارگردان بازی، آقای Cory Barlog درست یک هفته قبل از معرفی بازی در نمایشگاه E3 2016، اعلام کرده بود که بازی دارای بخش چندنفره نخواهد بود.

حال با این اوصاف سه حالت برای طرفداران و منتقدان بازی پیش آمده است:

  1. اول اینکه گزارشات منتشر شده در آن زمان اشتباه بوده‌اند.
  2. دوم اینکه استودیوی سازنده با گذشت زمان نظر خود را تغییر داده است.
  3. سوم می‌تواند این موضوع باشد که فرخوان منتشر شده مربوط به یک بازی دیگر بوده و هیچ ارتباطی با بازی God of War نداشته باشد.

اولین باری که بخش چندنفره در سری بازی‌های خدای جنگ (God of War) وجود داشت، نسخه Ascension بود که بازی‌بازان می‌توانستند قهرمانان یونانی خود را بسازند و به جنگ هیولاهای مختلف در یک حالت رقابتی و یا در حالت همکاری بروند. این حالت چندنفره برای عنوانی که همواره با یک داستان خطی و اصلی دنبال می‌شد تنوع خوبی ایجاد کرده بود.

حال باید منتظر ماند و دید، کریتوس داستان ما که حال جنگجویی نسبتا آرام به نظر می‌رسد چه صحنه‌هایی را خلق خواهد کرد و دشمنان خود را به کدامین روش‌های بی‌رحمانانه نابود خواهد کرد. آن چه می‌دانیم این است که کریتوس چه به تنهایی و چه با همکاری دیگران، مغرور و بی‌نظیر است.

بازی God of War 4 از بازی‌های مورد انتظاری است که طبق اخباری گفته می‌شود در سه ماهه انتهایی سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات