شایعه: تاریخ عرضه بازی Call of Duty: WWII لو رفت

شایعه: تاریخ عرضه بازی Call of Duty: WWII لو رفت

احمد هاتفی ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

به دنبال شایعه ساخت بازی Call of Duty: WWII، به تازگی عکسی از این بازی لو رفته است که تاریخ انتشار بازی را نشان می‌دهد. با گیمر همراه باشید.

 

به تازگی اخبار ضد و نقیضی درباره ساخت نسخه جدید بازی Call of Duty به گوش می‌رسد و جدیدا تصاویری از این بازی به بیرون درز کرده است که به این شایعه قدرت بیشتری برای به حقیقت پیوستن می‌دهد.

در تازه‌ترین اخبار این بازی، تصویری منتشر شده است که تاریخ انتشار بازی Call of Duty: WWII را نشان می‌دهد. همچنین این شایعه از آن جایی قوت می‌گیرد که سازندگان بازی قبلا اعلام کرده بودند که بازی Call of Duty به ریشه‌های خود باز خواهد گشت و بازی‌بازان و طرفداران خود را هیرت‌زده خواهد کرد.

  • تصویر منتشرشده که تاریخ انتشار بازی Call of Duty: WWII را نشان‌ می‌دهد.

با توجه به این تصویر، بازی Call of Duty: WWII قرار است در تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان) عرضه شود.

شرکت اکتیویژن اعلام کرده بود که نسخه‌ی جدیدی از بازی محبوب Call of Duty در راه است ولی این شرکت تا به حال به این شایعات و اخبار، هیچ واکنشی نشان نداده و همچنین استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer) استودیویی که مسئولیت ساخت این نسخه را برعهده دارد نیز حرفی در این مورد نگفته است.

اما آنچه معلوم است این است که شاهد بازی در سبک مدرن نخواهیم بود و با اسلحه‌ها و حس و حال کلاسیک همراه با مبارزه‌های هیجان‌انگیز خواهیم بود.

با همه این حرف و حدیث‌ها باید منتظر واکنش شرکت اکتیویژن و استودیو Sledgehammer نسبت به این شایعات باشیم و بی‌شک باید منتظر نسخه‌ای بی‌نظیر و دیوانه‌وار از طرف سازندگان Call of Duty باشیم.

منبع:

Gamepur

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات