جدول پرفروش‌ترین بازی‌های هفته انگلستان

جدول پرفروش‌ترین بازی‌های هفته انگلستان

احمد هاتفی ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

در تازه‌ترین چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان (تا ۸ آوریل) بازی Mass Effect: Andromeda از رتبه اول به جایگاه پنجم این جدول سقوط کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

هفته گذشته که چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان اعلام شد، شاهد این بودیم که بازی تازه عرضه شده‌ی Mass Effect: Andromeda با قدرت در صدر این جدول قرار گرفت. ولی این جریان زیاد طول نکشید و تنها یک هفته بعد از صدرنشینی این بازی، به رده ۵ جدول پرفروش‌های هفته کشور انگلستان سقوط کرده است که افتی چشم‌گیر و ناامیدکننده است.

بازی Persona 5 توانسته است در هفته اول عرضه‌اش، رتبه اول پرفروش‌ترین بازی‌های هفته انگلستان را به خود اختصاص دهد اما باید منتظر ماند و دید که این بازی هم به عاقبت بازی Mass Effect: Andromeda دچار خواهد شد یا نه.

این اولین و بزرگترین جایگاهی است که سری بازی‌های Persona تا به حال توانسته‌اند در چارت پرفروش‌های انگلستان بدست آورند. بازی سبک JRPG که از سال ۲۰۱۳ هیچ بازی در این سبک نتوانسته بود آن را در اختیار خود بگیرد. بازی که قبلا توانسته بود این عنوان را کسب کند شاهکاری بنام Ni No Kuni: Wrath of The White Witch بود که از بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۳ بود.

بازی Ghost Recon: Wildlands همچنان در رده دوم این جدول ایستاده است و بازی Lego Worlds نیز همانند بازی گوست ریکون جایگاه خود را نسبت به هفته گذشته ثابت نگه‌داشته است. بازی  Grand Theft Auto V نسبت به هفته گذشته یک پله صعود کرده و به رتبه چهارم رسیده است.

بازی فوتبال FIFA 17 نیز صعود یک پله‌ای داشته و به رده ششم چارت بازی‌های پرفروش این هفته انگلستان دست یافته است. همچنین بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز یک پله بالا آمده است و نسبت به هفته پیش فروش بیشتری داشته است و رده هفتم را بدست آورده است.

بازی Rocket League که هفته پیش در رده نهم قرار گرفته بود همانند بازی‌های Horizon Zero Dawn و Kingdom Hearts HD 1.5 & 2.5 Remix از این لیست حذف شده‌اند.

Lego City Undercover عنوانی دیگر از بازی‌های سبک لگو است که در جایگاه هشتم جدول پرفروش‌ترین بازی‌های هفته انگلستان قرار گرفته است. بازی Lego City Undercover بازی جهان بازی که برای اولین بار در سال ۲۰۱۳، برای کنسول Wii U منتشر شد و حال برای پلتفرم‌های PlayStation 4 ،Xbox One ،PC و Nintendo Switch نیز عرضه شده است.

Call of Duty: Infinite Warfare نیز از آن دسته بازی‌هایی است که صعود یک پله‌ای را نسبت به هفته گذشته تجربه کرده است و در رده نهم لیست بازی‌های پرفروش هفته انگلستان جای گرفته است.

بازی Overwatch این هفته به چارت بازی‌های پرفروش هفته انگلستان پیوسته است و هفته گذشته جایگاهی در این لیست نداشت. Overwatch در رده ۱۰ام قرار دارد.

در ادامه می‌توانید لیست بازی‌های پرفروش هفته (هفته دوم آوریل ۲۰۱۷) انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Persona 5
  2. Ghost Recon: Wildlands
  3. Lego Worlds
  4. Grand Theft Auto V
  5. Mass Effect: Andromeda
  6. FIFA 17
  7. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  8. Lego City Undercover
  9. Call of Duty: Infinite Warfare
  10. Overwatch

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات