تاریخ عرضه بازی The Jackbox Party Pack 3

تاریخ عرضه بازی The Jackbox Party Pack 3

احمد هاتفی ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

The Jackbox Party Pack 3 از بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ، ساخته استودیو Jackbox Games است که در تاریخ ۲۴ فروردین (۱۳ آوریل) عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

نینتندو سوییچ از جمله کنسول‌های قابل حملی است که در مدت کمی که از تاریخ عرضه‌اش (۳ مارس ۲۰۱۷-۱۳ فروردین ۱۳۹۶) گذشته است محبوبیت فراوانی بدست آورده است و بسیاری از استودیوها و بازی‌سازان حاضر شده‌اند تا نسخه‌ای از بازی‌های خود را برای این کنسول منتشر کنند. The Jackbox Party Pack 3 از بازی‌های ابتدایی است که برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد اما تا به حال اخباری از این بازی به بیرون درز نکرده بود.

The Jackbox Party Pack 3 سومین قسمت از سری بازی‌های The Jackbox Party است که ساخته استودیو Jackbox Games است و در آن مجموعه‌ای از بازی‌های فکری و معمایی گنجانده شده است که می‌تواند ذهن گیمر را به چالش با سخت‌ترین معماها ببرد.

بازی‌های چند نفره نهایتا می‌توانند تا ۸ نفر را پشتیبانی کنند ولی در بازی The Jackbox Party Pack 3 بازی‌بازان دیگر می‌توانند با موبایل یا دیگر دستگاه‌ها یا کنسول‌های قابل حمل به بازی بپیوندند و در بازی مشارکت داشته باشند و همچنین می‌توانند به عنوان تماشاگر در این بازی شرکت کنند.

در بازی The Jackbox Party Pack 3 بازیکنان می‌توانند بازی‌هایی مثل حدس کلمات، شناسایی هویت، نقاشی کشیدن و تشخیص دروغ را تجربه کنند.

بازی The Jackbox Party Pack 3 قبل از این نیز برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی، مک و دستگاه‌های آمازون فایر منتشر شده است. نسخه مربوط به سوئیچ شرکت نینتندو نیز به زودی منتشر خواهد شد.

بازی The Jackbox Party Pack 3 در تاریخ ۲۴ فروردین (۱۳ آوریل) در اروپا و استرالیا برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین قیمت این بازی ۳۲.۳۷ دلار استرالیا قیمت گذاری شده است که اگر آن را تبدیل کنیم، می‌بینیم که این بازی ۲۵ دلار در آمریکا قیمت خواهد داشت.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات