ویدیو: قدرت‌های بازی Prey را بیشتر بشناسید

ویدیو: قدرت‌های بازی Prey را بیشتر بشناسید

احمد هاتفی ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی Prey تریلر جدیدی را از این بازی منتشر کرده‌اند تا بازیکنان بیشتر با نیروهای متنوع این بازی آشنا شوند. با گیمر همراه باشید.

 

در تازه‌ترین اخبار بازی Prey، شرکت بتسدا Bethesda (ناشر بازی) و استودیو سازنده بازی، استودیو  Arkane، تریلری جدیدی از این بازی با محوریت آشنایی بیشتر بازیکنان با قدرت‌های مختلف موجود در این بازی را منتشر کرده‌اند.

در بازی Prey شما نیروهایی فراتر از نیروی ذهن و ضریب هوشی و حتی بالاتر از زرادخانه سلاح‌های خود خواهید داشت که با فراگرفتن هر یک از آن‌ها، می‌توانید بیگانگانی را که تهدیدی برای نابودی انسان به شمار می‌روند را متوقف و از بین ببرید.

همچنین شما در بازی Prey صاحب قدرت‌های فضایی و ناشناخته خواهید شد. یکی از این نیروها، نیروی توانایی تبدیل شدن به هر جسمی (قدرت تقلید: Mimic ability) است که بوسیله این نیرو می‌توانید به شکل یک موز درایید یا به یک لیوان تبدیل شوید و یا به یک شی پرکاربرد مانند دوربین عکاسی تبدیل شوید. این نیرو برای این است که دشمنان خود را با اصل غافلگیری از بین ببرید و از حضور خود در محیط اثری برجای نگذارید.

اما این تنها یکی از چندین نیروهای فرازمینی و ناشناخته است که Morgan Yu (مورگان یو) در بازی Prey در اختیار خواهد داشت، نیروهایی که تلفیقی از طیف گسترده نیروهای انسانی و فرازمینی است.

در تریلر جدید بازی Prey می‌توانید به برخی از نیروهای بازیکن برای مبارزه با تایفون را مشاهده کنید و همچنین این تریلر بینشی منحصر به فرد از سازندگان و تیم استودیو Arkane ارائه می‌دهد که در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید.

  • تریلر جدید بازی Prey

بازی Prey قرار است در تاریخ ۵ می سال ۲۰۱۷ (۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC عرضه شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات