ویدیو: بسته الحاقی جدید بازی Titanfall 2

ویدیو: بسته الحاقی جدید بازی Titanfall 2

احمد هاتفی ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

استودیو ریسپاون (Respawn) سازنده بازی Titanfall 2 طی اخباری اعلام کرد که بسته الحاقی جدید، ۱۰ فروردین (۳۰ مارس) بصورت رایگان عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

در آخرین اخبار بازی Titanfall 2 اعلام شده است که نام بسته الحاقی جدید این بازی که رایگان هم هست، Colony Reborn نام دارد و هفته آینده عرضه خواهد شد. آخرین بسته الحاقی که برای بازی Titanfall 2 عرضه شده بود Live Fire نام داشت و حال سازندگان بازی در حال ارائه DLC جدیدی هستند.

قابل توجه‌ترین چیزی که در این بسته الحاقی قرار داده شده است، نقشه جدید Colony است که در نسخه قبلی این بازی (Titanfall 1) نیز وجود داشت و از محبوبیت خاصی بین بازی‌بازان برخورددار بود که همین عاملی شد برای قرار دادن دوباره این نقشه در بازی Titanfall.

Curb یک حالت تهاجمی و تمام کننده جدیدی است که این بسته الحاقی به همراه خود دارد و همچنین شاهد حضور اسلحه‌ای بنام R-101 خواهیم بود که همانند نقشه Colony در عنوان Titanfall 1 نیز حضور داشت.

علاوه بر این که این بسته الحاقی رایگان اعلام شده است، سازندگان Titanfall 2 گفته‌اند که بازی در هفته عرضه این بسته الحاقی (۱۰ الی ۱۴ فروردین) رایگان خواهد بود و بازی‌بازان می‌توانند این بازی را به صورت رایگان دانلود کنند. این دسترسی رایگان به بازی، بخش‌های چندنفره و دو مرحله از بخش کمپین یا داستانی بازی را به همراه خواهد داشت.

استودیو سازنده بازی Titanfall 2 اعلام کرده است که بازی‌بازان می‌توانند در هفته عرضه بسته الحاقی Colony Reborn، دوبرابر امتیاز دریافت کنند و سطح خود را سریع‌تر بالا ببرند.

بسته الحاقی Colony Reborn در ۳۰ مارس یعنی ۱۰ فروردین ماه، برای Titanfall 2 به صورت رایگان منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه بسته الحاقی Colony Reborn را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات