ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Bye-Bye BoxBoy

ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Bye-Bye BoxBoy

احمد هاتفی ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

Bye-Bye BoxBoy از جمله بازی‌های پازلی و معمایی با گرافیک ساده است که در تاریخ ۲۳ مارس (۳ فرورین ۹۶) برای کنسول نینتندو ۳DS منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Bye-Bye BoxBoy از سری بازی‌های محبوب BoxBoy که به تازگی توسط کمپانی نینتندو معرفی شده است. BoxBoy از آن دسته بازی‌هایی است که ابتدا فکر می‌کنیم گرافیک و مضمون چندانی ندارد، اما با تجربه معماهای این بازی و حل کردن آن‌ها خواهید دید که این بازی چالش‌های بزرگی را سر راه شما قرار خواهد داد که حل کردن آن‌ها ممکن است ساعت‌ها وقت شما را بگیرد.

BoxBoy داستانی درباره مکعبی به اسم Qbby است که باید در ۱۸۰ مرحله معماهای گوناگون را حل کند. باید در این بازی تمام حواستان را به محیط بازی جمع کنید و تنها هدفتان این باشد که مکعب‌ها را سالم از مسیر رد کنید.

جعبه‌ها را بر روی هم بگذارید و به بالا بروید یا به آن‌ها ضربه بزنید تا پلی ساخته شود تا به آن سوی مانع سر راه خود بروید.

BoxBoy در انحصار کنسول نینتندو ۳DS است و توانسته طرفداران بسیاری را برای خود جمع کند. سومین و جدیدترین نسخه این مجموعه یعنی Bye-Bye BoxBoy  آذر ماه سال گذشته برای کاربران ژاپنی معرفی شد و ماه گذشته نیز تاریخ عرضه این بازی در غرب مشخص شد.

همچنین در ویدیو زیر می‌توانید تریلر زمان انتشار بازی Bye-Bye BoxBoy را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات