ویدیو: تریلرهای جدید بازی Arms

ویدیو: تریلرهای جدید بازی Arms

احمد هاتفی ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

Arms از بازی‌های انحصاری کنسول نینتندو سوییچ است که با دو تریلر جدید از این بازی، سلاح‌ها و کاراکترهای آن معرفی شدند. با گیمر همراه باشید.

 

Arms یک بازی ورزشی مبارزه‌ای است که حال و هوایی فانتزی دارد و جزو انحصاری‌های کنسول سوییچ است. بازی Arms دارای تنوع بالایی از شخصیت‌ها است که هر کدام توانایی منحصر به فرد خود را دارند و یک بازی بسیار مفرح به نظر می‌رسد.

در این بازی که شبیه به یک بازی بوکس به نظر می‌رسد، شخصیت‌ها دارای دست‌هایی خواهند بود که همچون یک کش، حالت کشسانی دارند و می‌توان از فاصله دور با آن‌ها به دشمنان ضربه وارد کرد.

در تریلر جدیدی که از این بازی منتشر شده است شخصیت‌ها و سلاح‌های مختلفی که در اختیار آن‌ها قرار دارد معرفی می‌شوند.

Spring Man، Ribbon Girl Ninjara، Master Mummy و Mechanica پنج شخصیتی هستند که در بازی حضور دارند که به بررسی ویژگی‌ها و توانایی‌های هرکدام از آین شخصیت‌ها می‌پردازیم.

 • Spring Man: شخصیتی که دارای قدرت‌های مختلفی است و تمامی این قدرت‌ها در او متعادل هستند، بنابراین کمتر می‌توان به او نقطه قوتی داد یا نقطه ضعفش را یافت. زمانی که سلامتی او به زیر ۲۵ درصد برسد، می‌تواند ضربات خود را پرقدرت کند.
 • Ribbon Girl: مبارزی است که مهارت خاصی در جا خالی دادن ضربات حریف خود را دارد. این مبارز می‌تواند به هوا بپرد و ضربات مهلکی را به حریفان خود وارد کند و همچنین می‌تواند به سرعت به روی زمین بیاید.
 • Ninjara: کاراکتری که در حالی که به هوا می‌پرد می‌تواند به سمت جلو برود و این می‌تواند توانایی بزرگی برای شکست دادن سریع دشمنان باشد.
 • Master Mummy: توانایی او در این است که همیشه تعادلش را چه در زمان دریافت ضربه و یا در هوا از دست نمی‌دهد و بزودی می‌تواند سلامت خود را از نو بدست‌آورد.
 • Mechanica: مبارزی است که می‌تواند نسبت به بقیه بیشتر در هوا بماند و از آن‌جا ضربات پی در پی را به رقیبانش وارد کند.

همچنین درویدیو زیر می‌توانید تریلر معرفی شخصیت‌های بازی Arms را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

اسلحه‌های این مبارزان مشت‌های آنان است که هرکدام ویژگی خاص خودش را دارد و هر کاراکتر فن‌های مخصوص خود را دارا است.

اسلحه‌های شخصیت‌های بازی Arms:

 • Toasted Arms: مشت‌هایی آتشین که باید بازی‌باز بتواند آن‌ها را شارژ کند که در این صورت آتشین می‌شوند و با برخورد به هرچیزی آن را آتش می‌زنند.
 • Large Megaton Arms: بازی‌بازان با در اختیار داشتن این مشت‌ها می‌توانند مشت حریفان را دفع کنند و مشت‌های آن‌ها را با همان قدرت به خودشان برگردانند.
 • Sparky Arms: این مشت‌ها توانایی این را دارند تا حریف را گیج کنند و مانع از عملکرد آن‌ها میشوند و در این فاصله، بازی‌باز می‌تواند ضربات خود را به حریفش وارد کند. این مشت‌ها با الکتریسیته شارژ می‌شوند.
 • Boomerangs: این مشت‌ها در محیط‌های پرجزئیات و پرمانع بسیار کارآمد است و می‌تواند از طرفین به حریف ضربه وارد کند.
 • Revolver Arms: این مشت‌ها توانایی این را دارند تا با اصابت به حریف سه ضربه پشت سرهم را در یکبار به حریف وارد کنند. اگر شارژ شوند باعث گیجی حریفان می‌شوند.
 • Slapamander Arms: می‌توان گفت این مشت‌ها از پرکاربردترین سلاح‌های بازی‌بازان خواهد بود. این مشت‌ها به صورت قوسی شکل به سمت رقبا روانه می‌شود و به همین دلیل است که دفع آن‌ها سخت خواهد بود. این مشت‌ها همانند Toasted Arms در هنگام شارژ شدن آتش می‌گیرند و می‌توانند حریفان را به آتش بکشند.

در بازی Arms این ویژگی وجود دارد تا مشت‌های مختلف را روی کاراکترهای متفاوتی امتحان کرد.
در ویدیو زیر نیز می‌توانید معرفی اسلحه‌های بازی Arms را ملاحظه کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات