ویدیو: معرفی سه شخصیت جدید بازی Injustice 2

ویدیو: معرفی سه شخصیت جدید بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

بعد از Dr. Fate، استودیو Nether Realm با انتشار ویدیویی از سه شخصیت جدید بازی Injustice 2 رونمایی کرد. باگیمر همراه باشید.

 

بازی Injustice 2 که به تازگی سر و صدای بسیار در دنیای بازی‌های مبارزه‌ای بپا کرده است، هر روز بیشتر از پیش علاقه‌مندان این بازی و طرفداران خود را شگفت‌زده می‌کند و سعی دارد تا بازی‌بازان دنیای جدیدی را در این بازی تجربه کنند. استودیو Nether Realm در زمان انتشار اولین اخبار از این بازی اعلام کرده بود که علاقه‌مندان به این عنوان شگفت‌زده خواهند شد. حال این استودیو با سه شخصیت جدید دوباره خبرساز شده است که در این نوشته به معرفی و بررسی هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

شخصیت‌های جدید بازی Injustice 2:

  • Green Lantern (فانوس سبز)

شاخصه‌ی اصلی این مبارز، حلقه‌ای است که در اختیار دارد و این حلقه به او قدرت باور نکردنی اعطا می‌کند. «فانوس سبز» لقب عده‌ای از ابرقهرمانان دنیای DC است که به عنوان نگهبانان کهکشان ما هستند. آن‌ها می‌توانند با استفاده از حلقه‌های خود هر کاری را که اراده می‌کنند انجام دهند و تنها کافی است تا چیزی را در ذهن خود بخواهند.

مسلما مبارزه با چنین افرادی دشوار است، به همین خاطر است که نگهبانان حلقه‌ها سعی می‌کنند تا آن‌ها را به کسانی بدهند که توانایی بالایی دارند و نیتشان تنها حفاظت از کهکشان است. این قهرمانان افسانه‌ای باید از از حلقه‌های خود که بنام Power Ring معروف هستند به خوبی محافظت کنند و اجازه ندهند حتی یک حلقه بدست فردی نالایق و بدطینت بیافتد.

  • Green Arrow (پیکان سبز)

الیور الی کوئین (Oliver “Ollie” Queen) شخص ثروتمندی است که در مسافرتی به دریا داشته است توسط خدمه‌اش به دریا انداخته می‌شود . او در دریا بی‌مهابا شنا می‌کند و سرانجام به جزیره‌ای در جایی نامعلوم می‌رسد. او در جزیره به مدت ۵ سال گیر می‌افتد اما در این مدت بیکار نیست و مهارت‌های بسیاری را در تیراندازی و شمشیرزنی بدست‌می‌آورد. بعد از پنج سال که گروهی او را پیدا می‌کنند و به خانه‌ی خود می‌آید و سعی می‌کند با شرارت و بدی مبارزه کند.

محل فعالیت وی استارسیتی است. اولیور یک لباس چرمی سبز می‌پوشد با یک کلاه که به آن متصل است و یک تیرانداز ماهر است و تیرهای وی انواع مختلف و کاربردهای مختلفی دارد به طور مثال تیرهای چسبی، تیرهای توری، تیرهای انفجاری، تیرهای بمب ساعتی، تیرهای آتش‌خاموش‌کن و حتی تیرهای کریپتونیک نیز دارد. وی علاوه بر تیراندازی، شمشیرباز ماهری است و مهارت‌های رزمی قابل تحسینی دارد.

  • Captain Cold

مبارزی با ویژگی‌های سرد! کاپیتان کلد از آن کاراکترهایی است که با اعصاب و روان حریف بازی می‌کند و اجازه‌ی عملکرد سریع را از او می‌گیرد. حال این ابرشرور دنیای دی‌سی به بازی Injustice 2 وارد شده است تا نبردهای بزرگی را انجام دهد. او دارای یک تفنگ یخی است که وی را قادر می سازد تا اشیا را به دمای صفر مطلق برساند و دشمن کاراکتر «فلش» است.

در تاریخ کتاب‌های کامیک آمده است که کاپیتان کلد و فلش باهمدیگر دشمنی بزرگی دارند که همین باعث شده است تا حضور هردوی آن‌ها در بازی Injustice روند داستان بتمن و سوپرمن را اندکی تغییر دهد و باید منتظر ماند و دید که کاپیتان کلد شرور چکارهایی را برای نابودی فلش و متحدان او خواهد کرد.

کاراکترهایی که حضور آن‌ها در بازی Injustice 2 قطعی شده است:

Doctor Fate، Swamp Thing، Cyborg, Batman، Blue Beetle، The Flash، Harley Quinn، Superman، Supergirl، Wonder Woman، Deadshot، Gorilla Grodd، Aquaman، Robin، Cheetah، Brainiac، Bane، Poison Ivy، Catwoman، Black Canary، Atrocitus

همانطور که قبلا گفته شد، داستان اصلی بازی تمرکز بر درگیری بین بتمن و سوپرمن دارد و این موضوع را نیز می‌توان در تریلری که جدیدا منتشر شده است، دید که شخصیت بتمن مشغول گرد آوردن تیمی برای مقابله با سوپرمن است.

همچنین در اخبار جدید بازی Injustice 2 اعلام شده است که نسخه موبایلی این بازی نیز برای علاقه‌مندان عرضه خواهد شد. بازی Injustice 2 در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۹۶ برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات