بسته‌های الحاقی بخش چندنفره Mass Effect: Andromeda رایگان خواهند بود

بسته‌های الحاقی بخش چندنفره Mass Effect: Andromeda رایگان خواهند بود

احمد هاتفی ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

استودیو بایوور (BioWare) سازنده بازی Mass Effect: Andromeda اعلام کرد که تمامی بسته‌های الحاقی بخش چندنفره این بازی برای رایگان خواهند بود. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Mass Effect: Andromeda که قرار است در تاریخ ۲۱ام ماه مارس بر روی پلتفرم های PC، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه شود، به تازگی اخباری جدیدی از آن منتشر شده است که در جدیدترین اخبار آن، استودیو سازنده خبر از رایگان بودن بسته‌های الحاقی بخش چندنفره داده است.

این خبر خوب را  آرن فلین (Aaryn Flynn) مدیر استودیو بایوور در صفحه توییتر خود منتشر کرده است و در آن اعلام کرده است که طرفداران این بازی می‌توانند نقشه‌های بازی را همانند Mass Effect 3 رایگان در اختیار داشته باشند. البته او این نکته را گفت که  Mass Effect: Andromeda شامل ۵ بسته الحاقی در دسته‌بندی‌های زیر خواهند بود:

  • شخصیت‌ها
  • سلاح‌ و تجهیزات
  • نقشه‌ها

همچنین او در توییتر خود گفته است که بازی‌بازان می‌توانند تروفی‌ها و جعبه‌های لوت را می‌توانند با پیشرفت در روند بازی و یا خرید با پول جمع‌آوری کنند.

این بازی دارای هیچ گونه سیزین پس نخواهد بود. البته این بدین معنی نیست که هیچگونه محتوای دانلودی پولی برای این بازی عرضه نخواهد شد، اما بایوور از به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در این باره فعلا خودداری کرده است و پاسخ مشخصی به سوال ها نداده است.

استودیو BioWare درباره‌ی بخش آنلاین اطلاعات زیادی بروز نداده است اما فرناندو ملو (Fernando Melo)، سازنده بازی در حساب توییتر خود، اطلاعاتی از بخش چندنفره بازی منتشر کرده است. اطلاعاتی اعم از :

  • تصاویر جدیدی از انتخاب شخصیت بازی
  • شخصی‌سازی شخصیت بازی
  • آمار جایزه‌های بخش چندنفره
  • تصاویری از مرحله‌های جدید بازی

در مقابل اعتصاب خبری استودیو BioWare، این‌ها اطلاعات بزرگی هستند که در اختیار بازی‌بازان علاقه‌مند به بخش چندنفره بازی Mass Effect: Andromeda قرار داده شده‌اند.

همچنین ملو نوشته است:

“اگر نمی‌خواهید مراحل بخش چندنفره را بازی کنید، ربات‌هایی که در بازی وجود دارند را به جای خود به این مراحل بفرستید. می‌توانید ربات‌های جانشین خود را آموزش دهید و حتی آن‌ها را از نظر عملکرد و قدرت نبرد ارتقا دهید تا در مراحل بالا به کمک شما بیایند. اگر در این عملیات موفق شوید برنده جازه MSN خواهید بود.”

این توضیحات داده شده توسط Fernando Melo که ارتباطی بین بخش چندنفره و تک‌نفره است می‌تواند در بخش گروهی قرار گیرد و یا به ربات‌های شما اختصاص پیدا کند. گرفتن جایزه «ماموریت‌های خاص» نیز این چنین است. اما به پایان رساندن مراحل‌ مختلف توسط خود بازیکن می‌تواند به تجربه بازی‌باز اضافه کند و لوت بسیاری را به همراه داشته باشد. همچنین این تجربه می‌تواند به ربات‌های جانشین شما اعطا شود.

حال انتخاب با خود بازیکن است که برای عبور سریع از مرحله به ربات‌های خود ماموریت بدهد یا خود با گروهی به مبارزه بروند و جوایز مراحل را بدست آورند.

اعضای تیم حمله، نشان و صفات منحصر به فرد خود را دارند. و از آن‌جایی که مرگ آن‌ها باعث شکست خوردن عملیات می‌شود به همین دلیل ممکن است آن‌ها از صفات منفی استفاده کنند که می‌تواند انجام ماموریت آن‌ها را به تاخیر بیندازد.

استودیو سازنده Mass Effect: Andromeda گفته است که به زودی اطلاعات زیادی را درباره این بازی منتشر خواهد کرد. همچنین Melo گفت:

“قابلیت بازی در گروه‌های ضربتی چندنفره برای همه‌ی علاقه‌مندان بازی باز خواهد بود ولی اگر به هردلیلی آن‌ها نخواهند بازی را در بخش چندنفره اجرا کنند بی‌مانع است و تاثیر منفی در روند بازی تک‌نفره آن‌خها نخواهد گذشت. این قابلیت تنها کمکی برای بازی‌بازان است تا سریع‌تر عملیات خود را پشت سر بگذارند و در بازی تا حد زیادی پیشرفت کنند و تجربه کسب نمایند.”

Mass Effect: Andromeda در تاریخ یک فروردین ۱۳۹۶ (۲۱ مارس) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات