نینتندو سوییچ طلسم فروش انگلستان را شکست!

نینتندو سوییچ طلسم فروش انگلستان را شکست!

پویا سیف دوست ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

نینتندو سوییچ در اولین هفته عرضه خود طلسم فروش را شکست و به تعداد ۸۰,۰۰۰ نسخه فروخته شده در انگلستان دست یافت. با گیمر همراه این مطلب باشید.

 

۸۰,۰۰۰ نسخه دوبرابر آن چیزی است که کمپانی نینتندو در آغاز کار فروش انگلستان برای نینتندو وی در نظر نظر گرفته بود؛ یک بخت خوب برای نینتندو که به کنسول‌های خانگی امید داشته باشد.

 

اما باید به این نکته اشاره کنیم که این فروش کمتر از دیگر پلتفرم‌ها در زمان خودشان است، مثلا: نینتندو وی ۱۰۵,۰۰۰ نسخه، نینتندو ۳DS به تعداد ۱۱۳,۰۰۰ نسخه، ایکس‌باکس وان ۱۵۰,۰۰۰ نسخه و پلی‌استیشن ۴ حدود ۲۵۰,۰۰۰ نسخه در ابتدای فروش در انگلیس فروخته بودند.

 

با اینکه نینتندو سوییچ فروش بسیار خوبی را داشته است اما در دیگر آمارها زیاد چشمگیر نیست.

 

علاوه بر خود کنسول، بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز فروش بسیار خوبی را داشته است باتوجه به اینکه نمره قابل توجهی را به خود گرفته، این بازی شایسته فروش خوب است! در آغاز فروش نسل قبل نینتندو فقط بازی‌های The Legend of Zelda: Twilight Princess و GameCube به رقم‌های فروش بالا دست یافته بودند که حال نسخه جدید Zelda به میان آن‌ها اضافه شد.

 

در قسمت ۱۰ نرم‌افزار برتر انگلیس نیز دو بازی نینتندو سوییچ مقام نیز گرفتند به این ترتیب که در مقام چهارم بازی ۱-۲ Swtich و در مقام هفتم بازی Super Bomberman R قرار دارند. در طرف دیگر بازی‌هایی مثل Just Dance 2017 و Skylanders Imaginators نتوانستند در حد مطلوب فروش کنند.

 

لازم به ذکر است که در این هفته بازی‌های پرفروش انگلستان Zelda در رتبه دوم قرار دارد که رتبه اول به بازی Horizon: Zero Dawn تعلق دارد.

 

اگر می‌خواهید در این روزها کنسول نینتندو سوییچ را تهیه کنید می‌توانید برای راهنمایی به این لینک مراجعه کنید.

منبع:

Eurogamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات