ویدیو: Eddy Gordo شخصیت جدید قابل بازی تکن ۷

ویدیو: Eddy Gordo شخصیت جدید قابل بازی تکن ۷

احمد هاتفی ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

Bandai Namco آخرین کاراکتر بازی تکن ۷ را با تریلر جدیدی معرفی کرد. تکن ۷ در ۱۲ خرداد سال ۹۶ برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC عرضه می‌شود. با گیمر همراه باشید.

 

بازی تکن از پرفروغ‌ترین بازی‌های ژانر اکشن و مبارزه‌ای است که از همان نسل اول کنسول پلی‌استیشن خود را مطرح کرد و حال شرکت سازنده این بازی تریلری مبنی بر حضور شخصیت محبوب Eddy Gordo در Tekken 7 را عرضه کرده است.

ادی گوردو (Eddy Gordo) پسری مبارز در سبک هنرهای رزمی برزیلی، کاپوئرا است که اولین حضور او در تکن ۳ بود. او به دنبال قاتل پدر و مادر خود است و برای پیدا کردن آن، با دشمنان بسیاری مبارزه می‌کند. شخصیت‌های «کازویا میشیما» و «آنا ویلیامز» حریفان اصلی ادی گوردو هستند که درگیری زیادی با آن‌ها دارد. Eddy Gordo در نسخه‌های ۴ و ۵ بازی تکن به دنبال قاتل پدر و مادرش رفته است و در این عناوین حضور ندارد و به جای او «کریستی مانترو» جایگزین شده بود.

او در طی یك آشوب می‌بیند كه یك پیرمرد با زندانیان درگیر شده و با آنان به سبك کاپوئرا (Capoeira) مبارزه می‌كند و تمامی آن‌ها را شكست می‌دهد او كه پیرمرد را دید اینگونه مبارزه می‌كند به سمت او جلب شد و آن پیرمرد به او این ورزش را یاد داد. طی ۸ سال تمرین كردن ادی اكنون به سلاحی مهلك بدل شده بود!

روزی ادی خبری از مسابقات تكن ۳ شنید كه توسط گروه مالی می‌شیما MFE پشتیبانی می‌شد. او تصمیم گرفت كه وارد این مسابقات شود و MFE را متقاعد كند كه به او در گرفتن انتقام پدرش کمک كند.

او كه به خاطر گرفتن انتقام از قاتل پدرش، «كازویا» بود وارد تورنمنت چهارم شد و به عنوان یک مبارز واقعی كاری انجام نداد و در طی مسابقات ناپدید می شود. سپس نوه استادش Christie Monteiro وارد تورنمنت چهارم می‌شود تا ادی را پیدا كند و این تنها سر نخ بود.
ادی پس از تورنمنت چهارم متوجه می‌شود كه استادش به شدت مریض شده و تنها تا شش ماه می‌تواند زنده بماند و تنها راه علاج او در «می‌شیما زی باتسو» بود و ادی برای پیدا كردن این دارو به همراه Christie Monteiro وارد تورنمنت پنجم شد.

Eddy در تورنمنت پنجم به تنهایی با «جین كازاما» صحبت كرد، جین به او گفت كه مخارج استادش را به همراه راه درمان به او خواهد داد تا زندگی استادش را حفظ نماید.

البته به شرط اینكه ادی با او همكاری كند و ادی به خاطر استادش با «زی باتسو» همراه می‌شود گر چه می‌داند كه كار او اشتباه است ولی مجبور است و در تورنمنت ششم برای همكاری با جین برای نابودی شركت جی شركت می‌كند.

بازی تکن ۷ قرار بود در سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما کارگردان بازی، «هارادا» درباره‌ی تاخیر انتشار بازی این‌گونه می‌گوید:

“تمام تلاشمان را کردیم تا بتوانیم بازی را در اوایل ۲۰۱۷ منتشر کنیم، تا در زودترین،زمان ممکن بازی را بدست کاربران برسانیم، اما برخی عناوین شرکت خودمان و برخی عناوین دیگر شرکت‌ها را دیدیم که به دلیل کمبود محتوا و هر چیز دیگری که یک بازی را کامل میکند توسط بازیکنان پس زده شدند و لانچ خوبی نداشتند.”

بازی Tekken 7 در تابستان سال ۹۶ یعنی، ۲ June سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم‌های PC، اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

در ادامه مطلب می‌توانید گیم‌پلی بازی Tekken 7، توسط Eddy Gordo را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات